لشکر هجومی استقلال برابر پرسپولیس؛ 5 مهاجم و 11 گل زده

لشکر هجومی استقلال برابر پرسپولیس؛ 5 مهاجم و 11 گل زده

پایگاه خبری فوتبالی- استقلال برای لیگ 22 نام 5 مهاجم را در لیستش تا این لحظه قرار داده است: کاوه رضایی، سجاد شهباززاده، ارسلان مطهری، آرمان رمضانی و پیمان بابایی. 

به گزارش فوتبالی، این نفرات در تاریخ لیگ برتر سابقه زدن 11 گل را به پرسپولیس دارند که 5تایش در دربی زده شده است.  

* کاوه رضایی: 2 گل 

رضایی سابقه بازی با پیراهن تیم‌های فولاد، سایپا، ذوب‌آهن و استقلال را برابر پرسپولیس دارد و توانسته 2 بار در تاریخ لیگ برتر، دروازه قرمزها را باز کند. او گل اولش را در بازی رفت لیگ 15 و در تهران وارد دروازه پرسپولیس کرد. دیداری که ذوب‌آهن در آزادی، 2 بر یک برنده شد. گل دوم را هم وقتی زد که شماره 9 استقلال را به تن داشت؛ در برد 3 بر 2 آبی‌ها در بازی برگشت لیگ 16. 

* سجاد شهباززاده: 2 گل 

شماره 10 این فصل استقلال با پیراهن تیم‌های سایپا، نفت، سپاهان و استقلال برابر پرسپولیس بازی کرده و به نام او هم 2 گل ثبت شده است. گل اول، وقتی بازیکن استقلال بود در بازی رفت لیگ 14 که آبی ‌ها دربی را 2 یک باختند. گل دوم در برد 2 یک سپاهان برابر پرسپولیس زده شد در بازی برگشت فصل قبل که قهرمانی استقلال را قطعی کرد. 

* آرمان رمضانی: یک گل 

شاید کمتر کسی بداند ولی رمضانی با پیراهن ملوان و فجر هم برابر پرسپولیس بازی کرده است. جز این دو تیم، او سابقه بازی برای سایپا و استقلال را هم برابر قرمزها دارد. به نام رمضانی تنها یک گل در تاریخ لیگ برتر برابر پرسپولیس ثبت شده است. وقتی در بازی برگشت لیگ 19، سایپا در ورزشگاه آزادی 2 یک برنده شد، رمضانی زننده گل اول بود. 

* ارسلان مطهری: 4 گل 

مطهری با پیراهن تیم‌های زیادی برابر پرسپولیس بازی کرده است: نفت، پارس جنوبی، تراکتور، ذوب‌آهن و استقلال. او تا به حال 4 بار دروازه پرسپولیس را در لیگ برتر باز کرده است شامل زدن 3 گل در دربی. اولین گلش به پرسپولیس وقتی زده شد که پیراهن نفت را به تن داشت: گلی بعد از دقیقه 90 که منجر به برد 2 یک نفت در بازی برگشت لیگ 14 شد. مطهری در اولین دربی‌اش یعنی بازی برگشت لیگ 19، دبل کرد و سپس در بازی رفت لیگ 20 هم، گل اول استقلال را زد. 

* پیمان بابایی: 2 گل 

صاحب شماره 77 این فصل استقلال، بازیکنی است که همیشه نامش حول و حوش پرسپولیس شنیده می‌شد. بابایی با پیراهن 3 تیم تراکتور، گسترش فولاد و ماشین‌سازی برابر قرمزها قرار گرفته و 2 گل زده است. گل اول بابایی با پیراهن ماشین‌سازی و از روی نقطه پنالتی بود در بازی‌ای که پرسپولیس 2 یک برد. و گل دوم در زمان بازی برای تراکتور که بازهم پرسپولیس برنده‌اش شد. 

گزارش از علیرضا خطیبی/ پایگاه خبری فوتبالی

1470

1779 نظر