مهاجم نامدار سوری هم تیمی مهرداد محمدی می‌شود

مهاجم نامدار سوری هم تیمی مهرداد محمدی می‌شود

پایگاه خبری فوتبالی- عمر السومة مهاجم گلزن سوری باشگاه الاهلی عربستان، به زودی قراردادش را با العربی قطر به امضا می رساند.

به گزارش فوتبالی، پس از سقوط تیم فوتبال الاهلی به دسته یک فوتبال عربستان، ستاره های مطرح این تیم از جمله عمر السومة مهاجم مطرح تیم ملی سوریه خواستار جدایی از این تیم شده و به دنبال ترک این تیم بحران زده بودند.

در ابتدا باشگاه الاهلی سعی داشت مانع از خروج بازیکنان مطرح خود شود از جمله عبدالرحمن غریب و عمر السومة شود اما در نهایت این تیم تسلیم درخواست ستاره های مطرح خود شد و اکنون مهاجم سوری در آستانه حضور در لیگ ستارگان قطر قرار دارد.

روزنامه الریاضیة عربستان در این خصوص نوشت که باشگاه الاهلی با انتقال قرضی و یک ساله عمر السومة به العربی موافقت کرده و این بازیکن با بخشیدن قسمت زیادی از مطالبات و حقوق خود، راهی لیگ ستارگان قطر خواهد شد.

بدین ترتیب عمر السومة که مدتی شایعات حضورش در سپاهان نیز منتشر شده بود، در فصل بعد با پیراهن العربی به میدان می رود. تیمی که مهرداد محمدی را نیز در ترکیب خود می بیند.

شبکه تلویزیونی الکاس قطر هم در این خصوص اعلام کرد که عمر السومة روز شنبه راهی دوحه می شود تا العربی را در دیدار دربی دوحه برابر الریان همراهی کند.

7777