تیم ملی جوانان دومین شکست خود را هم متحمل شد

تیم ملی جوانان دومین شکست خود را هم متحمل شد

پایگاه خبری فوتبالی - تیم ملی جوانان که برای حضور در بازی های مقدماتی جام ملت‌های آسیا آماده می‌شود در دومین بازی خود مقابل تیم مس شهر بابک قرار گرفت و تن به شکست داد.

به گزارش فوتبالی، روز گذشته و در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی همزمان با بازی تیم ملی امید در برابر پرسپولیس، شاگردان صمد مرفاوی هم رودرروی تیم دسته اولی مس شهر بابک قرار گرفتند. تیم ملی جوانان که در بازی گذشته با یک گل مغلوب صنعت نفت شده بود در این بازی نیز با همین نتیجه شکست خورد. 

این آخرین بازی دوستانه تیم ملی جوانان پیش از حضور در تورنمنت کافا بود. ملی پوشان جوان روزهای آتی راهی شهر دوشنبه می‌شوند تا در تورنمنت کافا دیدارهای تدارکاتی را برگزار کنند. آنها شهریور ماه هم راهی شهر بیشکک خواهند شد تا در جدال با تیم های امارات، برونئی و قرقیزستان جواز حضور در بازی‌های جام ملت‌ها و انتخابی جام جهانی را به دست بیاورند. بازی‌های مقدماتی در 10 گروه برگزار می‌شود که در پایان تیم های اول به همراه 5 تیم برتر دوم به دور نهایی بازی ها صعود می کنند. این مسابقات در شهر تاشکند برگزار می‌شود و از هم اکنون صعود ازبکستان به خاطر میزبانی قطعی است.

در حاشیه دیدار تیم ملی جوانان در برابر مس شهر بابک، می‌توان به دیدار علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس با صمد مرفاوی سرمربی تیم ملی جوانان نیز اشاره کرد.

1470