واکنش گواردیولا به اخبار پیوستن نیمار به سیتی

واکنش گواردیولا به اخبار پیوستن نیمار به سیتی

پایگاه خبری فوتبالی - پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی تمامی شایعات معاوضه نیمار جونیور ستاره برزیلی پاریسن ژرمن با برناردو سیلوا را رد کرد. 

به گزارش فوتبالی، در چند هفته اخیر شایعات زیادی مبنی بر خروج احتمالی نیمار از پارک دو پرنس به گوش رسیده و این اخبار باعث شده تا آینده او در این باشگاه در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. سران پاریسی برای مدت زیادی است که ستاره پرتغالی سیتیزن‌ها زیر نظر گرفته‌اند و کریستوف گالتیه سرمربی جدید این باشگاه خیلی دوست دارد تا سیلوا را به پارک دو پرنس بیاورد و Le Parisien مدعی شد آن‌ها پیشنهاد معاوضه نیمار با این ستاره پرتغالی بیست و هفت ساله را مطرح کردند، اما گواردیولا تمامی این اخبار را تکذیب کرد. 

به نقل از سایت گل، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل کلاب آمریکا در روز پنج شنبه گفت: "من برای Le Parisien متاسفم، اما این موضوع حقیقت ندارد. من برای آن‌ها ابراز تاسف می‌کنم زیرا اطلاعات آن‌ها اصلاً درست نیست. نیمار یک بازیکن فوق العاده است و با توجه به چیزهایی که می‌دانم، او انسان خوبی نیز می‌باشد. باید اجازه دهید خودش را در پاریس ثابت کند. مردم فکر می‌کنند که منچسترسیتی در هر تابستان 150 تا بازیکن می‌خرد، اما این حقیقت ندارد. برای نیمار هم متاسفم."

4416