رسانه‌های ترکیه مدعی شدند؛ گریلیش به گالاتاسرای می‌رود

رسانه‌های ترکیه مدعی شدند؛ گریلیش به گالاتاسرای می‌رود

پایگاه خبری فوتبالی - مطابق با آخرین اطلاعات و گزارش‌های منتشر شده توسط منابع و نشریات مختلف و طبق ادعاهای رسانه‌های ترکیه، گریلیش برای رقابت‌های فصل آینده فوتبال اروپا به یکی از باشگاه‌های حاضر در سوپرلیگ کشور ترکیه به نام گالاتاسرای می‌رود و به عضویت این تیم ترکیه‌ای درخواهد آمد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه‌های ترکیه‌ای، فلوریان گریلیش، مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال اتریش و ستاره سابق خطوط دفاعی و میانی باشگاه هافنهایم آلمان هنوز بدون باشگاه جدید است. طبق گزارش خبرنگاران رسانه‌های کشور ترکیه، این هافبک ملی‌پوش و اتریشی پیشین هافنهایم آلمان که اکنون یک بازیکن آزاد به شمار می‌آید، به باشگاه گالاتاسرای از تیم‌های سرشناس و پرطرفدار و پرافتخار سوپرلیگ کشور ترکیه پیوسته است.

فلوریان گریلیش اتریشی چندی پیش در آستانه امضای قرارداد با مقامات باشگاه ایتالیایی فیورنتینا و پیوستن به بنفش‌های فلورانس بود؛ اما در پایان گفته می‌شود که خواسته‌های اطرافیان و نزدیکان این بازیکن ملی‌پوش و اتریشی به حد و اندازه‌ای بوده که مانع از نهایی شدن و امضای قرارداد و انجام این معامله و انتقال شده است؛ اما حالا این مدافع - هافبک ملی‌پوش اتریشی به منظور ادامه دوران بازی حرفه‌ای خود یک باشگاه جدید پیدا کرده است تا برای رقابت‌های فصل آینده فوتبال اروپا بدون تیم نمانده باشد. همان طور که مجریان و خبرنگاران شبکه‌های تلویزیونی - ورزشی "TRT Spor" و "CNN Türk" از رسانه‌های کشور ترکیه به طور هم‌زمان گزارش داده‌اند، فلوریان گریلیش به زودی با مدیران و مسئولان باشگاه گالاتاسرای ترکیه قرارداد خود را به امضا خواهد رساند. بازیکن و نمایندگان و نزدیکان او با مقامات و مدیران باشگاه ترکیه‌ای گالاتاسرای برای امضای قرارداد همکاری فی مابین در حال حاضر با یکدیگر به توافق کامل دست یافته‌اند. 

فلوریان گریلیش قرارداد همکاری خود را با مقامات و مدیران باشگاه آلمانی هافنهایم تمدید نکرده و به همکاری خود با این تیم آلمانی ادامه نداد. این بازیکن ملی‌پوش و بیست و شش ساله اتریشی آرزوی تجربه کردن یک چالش جدید در دوران بازی حرفه‌ای فوتبال خود را در سر می‌پروراند و سرانجام نیز به خواسته خود در این زمینه دست یافت.

9404