واکنش رئیس فدراسیون بسکتبال به باخت تیم‌ملی مقابل قزاقستان و اعزام نشدن بانوان

واکنش رئیس فدراسیون بسکتبال به باخت تیم‌ملی مقابل قزاقستان و اعزام نشدن بانوان

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد باخت تیم ملی مردان مقابل قزاقستان و اعزام نشدن بانوان به سنگاپور توضیح داد.

به گزارش فوتبالی، جواد داوری در خصوص عملکرد تیم ملی بسکتبال در انتخابی جام جهانی اظهار داشت: بازی اول با قزاقستان خوب نبود و با تغییرات زیادی در تیم ملی صورت بگیرد. در بازی دوم مقابل سوریه بهتر بودند. اگر همان شرایط دیدار با سوریه را مقابل قزاقستان داشتند، نتیجه بهتر می‌شد. به هرحال امروز یا فردا جلسه‌ای را با ارمغانی سرمربی تیم ملی داریم.

وی در مورد اینکه مهمترین علت شکست مقابل قزاقستان چه بود، گفت: مسائل زیادی دخیل بود و باید بررسی بیشتری شود. در جلسه با سرمربی تیم ملی مسائل فنی بررسی خواهد شد. فکر می‌کنم بچه‌ها سنگین بودند.   باخت در دور رفت نیز بار روانی منفی در این مسابقه ایجاد کرده بود. امیدوارم دیگر این شکست‌ها تکرار نشود. فکر می‌کنم اگر بچه‌ها بعد از اردوی صربستان به ایران می‌آمدند و بعد از دو سه روز به قزاقستان می‌رفتند قطعا تاثیر بهتری داشت. ما در کاپ آسیا هم باید با قزاقستان بازی کنیم و آنجا عیار اصلی مشخص می‌شود. 

رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد انتخاب دبیر، عنوان کرد: جلساتی با برخی افراد داشتیم، اما به خاطر شرایطی که وجود دارد سخت است کسی را تمام وقت انتخاب کنیم. حالا با صحبتی که در هیات رئیسه کردیم، قرار است یک نفر را به عنوان سرپرست بگذاریم که به زودی معرفی می‌شود.

داوری در مورد شرایط فدراسیون بسکتبال را از زمان حضورش گفت: هنوز به انسجام کامل نرسیده‌ایم و کار سنگین است. از زمانی هم که آمدم اعزام‌های زیادی را داشتیم. همین که توانستیم اعزام‌ها را منظم انجام دهیم، خوب است. نیاز است که باز هم از یک سری اتفاقات جلوگیری شود. در یکی دو ماه آینده به شرایط نرمال و ثبات خواهیم رسید.

وی در مورد اعزام تیم‌های بسکتبال سه نفره به سنگاپور گفت: به دلیل اینکه سفارتی از سنگاپور در تهران نیست، مشکلاتی در این زمینه وجود دارد. ما بلیتی را ساعت 17 گرفته بودیم، اما ویزا 6:30 آمد. دوباره پروازی گرفتیم، اما باید در یک برنامه ثبت نام می‌کردیم که کردیم، اما تاییدیه آن بعد از بسته شدن گیت پرواز آمد. همچنین روادید دو نفر نیامد. فدراسیون سنگاپور هم با ما ارتباطی نداشت، چون برگزار کننده مسابقات افراد دیگری بودند.

۴۱۵۴

11 نظر