عکس؛ هوادار تاتنهام پیراهن اریکسن را آتش زد!

عکس؛ هوادار تاتنهام پیراهن اریکسن را آتش زد!

پایگاه خبری فوتبالی - ساعاتی بعد از خبر توافق کریستین اریکسن هافبک دانمارکی با منچستریونایتد، ویدیوی یک هوادار تاتنهام که پیراهن وی را آتش زده، وایرال شده است.

به گزارش فوتبالی، ملی پوش دانمارکی نیمه دوم فصل گذشته را در برنتفورد سپری کرد که عملکرد خوبش در لیگ انگلیس با تحسین های زیادی همراه شد. اریکسن برای فصل آینده علاوه بر برنتفورد از تاتنهام و یونایتد هم پیشنهاد داشت اما به نظر می رسد که تصمیم خود را برای حضور در اولدترافورد گرفته است.

اریکسن بین سالهای 2013 تا 2020 در تاتنهام بازی کرده بود و به یکی از بهترین هافبک های دوران مدرن تبدیل شد. حالا به نظر می رسد که برخی از پیوستن اریکسن به یونایتد خوشحال نیستند و یک هوادار تصمیم گرفته است که پیراهن شماره 23 تاتنهام با اسم اریکسن را آتش بزند و ویدیوی این لحظه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

اریکسن یک سال پیش در یورو دچار مشکل قلبی شد و به همین خاطر مجبور شد که اینتر را ترک کند چرا که لیگ ایتالیا اجازه حضورش در این کشور را صادر نکرد. این بازیکن با اصرار توماس فرانک به برنتفورد ملحق شد که در لیگ انگلیس دوباره به بهترین روزهایش برگشت و عملکرد خوبی از خود ارائه داد.

 یونایتد پس از فصلی ناکام به دنبال تغییر ترکیبش با چهره های جدید است که اریکسن می تواند قدرت خط هافبک این تیم را افزایش بدهد.

4125

290 نظر