ورزشگاه چلسی؛ جایی که رونالدو حتی یک گل هم در آن نزده است!

ورزشگاه چلسی؛ جایی که رونالدو حتی یک گل هم در آن نزده است!

پایگاه خبری فوتبالی - طبق گفته چند رسانه معتبر از جمله تایمز و همچنین خبرنگار معتبری مثل فابریزیو رومانو، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر منچستر یونایتد، درخواست جدایی از جمع شیاطین سرخ را داده است و می خواهد به تیمی برود که به پروژه آن ایمان بیشتری داشته باشد و بتواند در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

به گزارش فوتبالی، در روز های اخیر از تیم های مختلفی به عنوان مقصد های احتمالی کریستیانو رونالدو نام برده شده است. در فرانسه از پاریسن ژرمن، در آلمان از بایرن مونیخ، در ایتالیا از ناپولی و رم و در انگلیس از چلسی به عنوان مقصد های احتمالی رونالدو اسم برده شده است. البته در اسپانیا از بارسا هم نامی به میان آمده اما این انتقال با توجه به شرایط مالی بارسا و همچنین سابقه رونالدو بسیار دور از ذهن است. بازگشت رونالدو به رئال مادرید هم با توجه به موفقیت های فصل گذشته رئال مادرید و همچنین سبک کاری فلورنتینو پرز بسیار بعید به نظر می رسد.

در این میان چلسی و بایرن مونیخ به عنوان دو مقصدی که بیشترین امکان را دارد که رونالدو به آن ها بپیوندد، مطرح هستند. رونالدو در کل طول دوران حرفه ای خود هرگز در ورزشگاه استمفوردبریج که ورزشگاه اختصاصی چلسی است، گلی به ثمر نرسانده است و این قضیه در نوع خود در این روز ها جلب توجه کرده است.

1470

406 نظر