ماجدی: از شما میخواهم که بهترین عملكرد را داشته باشید/ از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد

ماجدی: از شما میخواهم که بهترین عملكرد را داشته باشید/ از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد

پایگاه خبری فوتبالی- سرپرست فدراسیون فوتبال با حضور در مرکز ملی فوتبال در جمع ملی پوشان بانوان پيش از اعزام به مسابقات كافا حضور يافت و از بازیکنان خواست از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی دریغ نکنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سیدمیرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال خطاب به بازیکنان تیم ملی بانوان گفت: زمانی که به چهره های شما نگاه كردى، متوجه شدم تیم ملی فوتبال بانوان ایران چقدر جوان شده و من را درست یاد زمانی انداخت که اقای دهداری، 14 بازيكن را از تيم ملى اقايان خارج کرد و به جوانان میدان داد.

وی ادامه داد: ضمن احترام به بازیکنان و مربیان قدیم، این را می گویم که هر کسی که در زمین چمن اراده داشته باشد، میتواند خودش را ثابت کند و سالهای سال پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کند. باید یادمان باشد در این برهه بالاترین موضوع برای شما تیم ملی فوتبال بانوان ايران است. خیلی ها علاقمند هستند که این لباس را بر تن داشته باشند اما جایی در کنار شما ندارند.خوشحالم که شما به عنوان افراد موفق باعث شدید که تیم ملی فوتبال بانوان ایران در مسیر رشد و حرکت قرار داشته باشد و منتظر اتفاقات خوب برای این تیم هستیم.

ماجدی با بیان اینکه تیم های ملی فوتبال جوانان، نوجوانان، امید پس از اعزام به کافا کاپ قهرمانی را به ایران آورده اند، اظهار داشت: هر تیمی که به رقابتهای کافا اعزام مى شود، برای ما جام می آورد. مطئنم که شما هم این کار را به خوبی انجام می دهید. حس خواستن را صرف کنید تا موفق شوید. من تمام مشکلات شما را می دانم و مجموعه فدراسیون فوتبال سعی کرد بهترین ها را فراهم کرده و امکاناتی که در اختیار تیم های نوجوانان و جوانان گذاشته برای بانوان نیز فراهم كند تا با ارامش به تمرینات و اماده سازی خود برسید. ما امروز شاهد تمرين همزمان سه تيم ملى در مركز هستيم.

سرپرست فدراسیون فوتبال ادامه داد: از شما می خواهم به فکر بازی خوب باشید. ما می خواهیم وجه ی توانمندى یک زن ایرانی را در میادین همچون گذشته نشان دهید. به عنوان یک ادم حرفه ای و فوتبالی تمام شرایط شما را درک می کنم و متوجه می شوم در سرما و گرما چه كار سختى داريد. شما شیرزنان اين سرزمبن هستید و اطمینان دارم در برابر تیم های حریف، بسیار خوب خواهید بود. جهان توانايى بانوان ايران اسلامى را باور کرده، فوتسال بانوان ايران قهرمان آسیا است و من مطئنم این تیم در فوتبال هم ريشع جدیدی برای آینده می شود. نباید انتظار داشته باشیم هر تیمی که آماده می شود برود مدال و کاپ بیاورد، نه از شما فقط میخواهم که بهترین عملكرد خودتان را داشته باشید.

ماجدی در پایان گفت: تيم ملى بانوان ایران به هیچ کسی به جز شما نیاز ندارد. هر کسی دست یاری به ما در این زمین داد ما نیز پا به پايش خواهیم بود و از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد. اینجا و پوشيدن اين پيراهن علاقه و عشق می خواهد، هویت می خواهد و به شما هویت می دهد. برای من و همکارانم فقط نشان دادن یک شیرزن ایرانی کافی است. می دانم که زحمت می کشید تا بهترین نتیجه را بگیرید. ما در کنار شما هستیم تا موفق شوید. هر کسی که در زمین است، جزیی از این تیم هست و هر کسی که رفته، دیگر نیست .اما بدانید که این تیم در حال حرکت است و به مانند قطاری می ماند که در حال رفتن است. پس خوش به حال شما که در این قطار در حال حرکت هستید و برای موفقیت ایران تلاش می کنید.

۴۱۵۴

29 نظر