عکسی که بنزما در کنار دوستش که در حال شنا رفتن است منتشر کرد

عکسی که بنزما در کنار دوستش که در حال شنا رفتن است منتشر کرد

پایگاه خبری فوتبالی - در این روز ها که در تعطیلات تابستانی هستیم بازیکنان مختلف به جاهای مختلف رفته اند تا اوقات فراغت خود را با تفریح پر کنند و بدین ترتیب روحیه خود را برای شروع فصل جدید تقویت کنند اما کریم بنزما در این روز ها روش دیگری را در پیش گرفته است.

به گزارش فوتبالی، کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید در این روز ها در تصاویری که از او منتشر می شود، می بینیم که معمولا مشغول تمرین کردن و افزایش آمادگی بدنی خود است و کمتر می بینیم که محلی تفریحی رفته باشد، در واقع به نظر می رسد که تمرینات بدنی و بدنسازی به نوعی تفریح کریم بنزما در این تعطیلات است و او نمی خواهد فرم خوب خود را از دست بدهد.

بنزما به تازگی عکسی را در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که در آن می بینیم باز هم او در محیط باشگاه بدنسازی است و در کنار دوست خود در حال تمرین کردن است. این دوست کریم بنزما، گوسکا نام دارد و در این تصویر می بینیم که او در کنار کریم بنزما در حال انجام حرکت ورزشی شنا است و اصطلاحا دارد شنا می رود. بنزما در حال حاضر مدعی اصلی توپ طلا است و می خواهد روند خوب خود را در فصل جدید هم ادامه دهد.

1470

312 نظر