از آخرین فصل حضور رونالدو در رئال مادرید چه کسی بیشترین گل را زده است؟

از آخرین فصل حضور رونالدو در رئال مادرید چه کسی بیشترین گل را زده است؟

پایگاه خبری فوتبالی - فصل 2017/18، آخرین فصل حضور کریستیانو رونالدو در رئال مادرید بود و فوق ستاره پرتغالی پس از اتمام این فصل که یکی دیگر از فصل های درخشان رئال مادرید بود و کهکشانی ها توانستند در پایان آن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوند، رئال مادرید را ترک کرد و راهی یوونتوس شد تا سرنوشت خود را به شکل دیگری رقم بزند.

به گزارش فوتبالی، رونالدو با زدن 451 گل در رئال مادرید به عنوان بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید شناخته می شود و بدین ترتیب آمار ها و رکورد هایی که او در دوران حضورش در رئال مادرید یعنی از سال 2009 تا 2018 ثبت کرده است، فراموش نشدنی است و تکرار آن ها کاری بسیار دشوار است.

اگر بخواهیم سه گلزن برتر رئال مادرید را از فصل 2017/18 به بعد، یعنی از آخرین فصل حضور رونالدو در رئال مادرید به بعد لیست کنیم، می بینیم که کریم بنزما با زدن 136 گل، بهترین گلزن رئال مادرید می شود و پس از او کریستیانو رونالدو با زدن 44 گل قرار دارد. در واقع رونالدو در فصل 2017/18 یعنی آخرین فصل حضورش در رئال مادرید 44 گل به ثمر رساند. وینیسیوس جونیور هم از آن زمان به بعد 37 گل برای رئال مادرید زده است و در جایگاه سوم قرار می گیرد.

1470

134 نظر