شرایط تیم ملی فوتبال بانوان برای حضور در مسابقات «کافا»

شرایط تیم ملی فوتبال بانوان برای حضور در مسابقات «کافا»

پایگاه خبری فوتبالی- سرپرست تیم ملی فوتبال بانوان گفت: باتوجه به مدت زمان کمی که برای آماده سازی تیم بود اما بر این باور هستیم که می توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، فاطمه علیپور در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال در مورد شرایط اردوی تیم ملی گفت: شرایط خوبی داریم. تمرینات روند خوبی دارد. کادرفنی روزی آماده سازی تیم تمرکز کرده است. باتوجه به مدت زمان کمی که برای آماده سازی تیم بوده بر این باور هستیم که بتوانیم در مسابقات کافا نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی در مورد مصدومیت هاجر دباغی عنوان کرد: شرایطی پیش آمد که یکسری از بازیکنان مصدوم بودند. شرایط خانم دباغی در اردوی تیم ملی بررسی شد و اکنون او تحت درمان است. در کافا همراه ما نخواهد بود اما بقیه شرایط خوبی دارند.

سرپرست تیم ملی فوتبال بانوان در خصوص غیبت چند تن از ملی پوشان دعوت شده به اردو تاکید کرد: برخی با توجه به شرایطی که برایشان به وجود آمده بود در اردو حاضر نشدند و حتماً فدراسیون این موضوع را بررسی می‌کند و اعلام نظر خواهد کرد که جای شک و شبهه‌ای هم نباشد.

علیپور در مورد تاریخ اعزام تیم به تاجیکستان عنوان کرد: تاریخ اعزام ما روز ۱۴ تیر است. اولین بازی ما روز ۱۷ تیرمقابل قرقیزستان است. به فاصله ۵ روز فرصت داریم که به شرایط آماده سازی برسیم. بازی دوم هم ۲۳ تیر هست. سه روز یک بار بازی داریم و به امید خدا ۳۰ تیر از تاجیکستان برمی گردیم.

7777