تمدید قرارداد خودکار نیمار تا سال 2027؟

تمدید قرارداد خودکار نیمار تا سال 2027؟

پایگاه خبری فوتبالی - در حالی که خیلی از کارشناسان و خبرنگاران حدس می‌زدند که نیمار در تابستان جاری از پاریسن ژرمن خواهد رفت، اما اکیپ ادعا کرد که نیمار به صورت خودکار قراردادش را تا سال 2027 تمدید کرده است. 

به گزارش فوتبالی، بعد از تمدید قرارداد با کیلیان امباپه آن هم با مبالغ فوق سنگین، گفته می‌شد که پی‌اس‌جی برای کمتر کردن هزینه‌هایش قصد به فروش رساندن چند ستاره خود از جمله نیمار را دارد که در چند فصل گذشته نتوانسته آن طور که باید، در ترکیب این تیم بدرخشد و نشان دهد که ارزش آن پول هنگفتی که خرجش شد را دارد. 

به نقل از مارکا، با وجود تمامی این خبرها، نشریه اکیپ فرانسه مدعی شد نیمار به خاطر بندی که در قراردادش وجود دارد، توانسته قراردادش را تا سال 2027 تمدید کند و این موضوع خشم ناصر الخلیفی و دیگر مدیران این باشگاه را برانگیخته است. ستاره برزیلی در هر فصل حدود 30 میلیون یورو دستمزد دریافت می‌کند که این موضوع یک دردسر بزرگ برای الخلیفی است که سعی می‌کند هرچه زودتر از شر آن خلاص شود. چلسی، یوونتوس و حتی نیوکاسل باشگاه‌هایی بودند که این بازیکن را زیر نظر داشتند و حالا باید دید با توجه به این اتفاق، آن‌ها شانس خرید او را دارند یا خیر.

4416

171 نظر