بازیکنانی با بیشترین دستمزد؛ صلاح بعد از MMN

بازیکنانی با بیشترین دستمزد؛ صلاح بعد از MMN

پایگاه خبری فوتبالی - محمد صلاح مهاجم مصری با قرارداد جدیدی که با لیورپول امضا کرد، به چهارمین بازیکن فوتبال دنیا با بیشترین دستمزد تبدیل شد.

به گزارش فوتبالی، در حال حاضر کیلیان امباپه ستاره پی اس جی با دستمزد هفتگی 1.160.000 یورو پردرآمدترین بازیکن فوتبال دنیا از نظر دستمزد به شمار می رود. لیونل مسی با دستمزد هفتگی 1.130.000 یورو در رده دوم قرار گرفته و نیمار با درآمد 713 هزار یورو در هفته، سوم است. محمد صلاح با قراردادی که شب گذشته امضا کرد، با دستمزد هفتگی 464 هزار یورو چهارم شد و بالاتر از کریستیانو رونالدو با دستمزد هفتگی 446 هزار یورو در منچستریونایتد قرار گرفت.کوین دی بروینه نیز دستمزدی مشابه رونالدو دریافت می کند در حالی که هالند و دخیا با دستمزد هفتگی 435 هزار یورو در این رده بندی در رتبه هفتم جای گرفته اند.گریزمان در اتلتیکو مادرید با دستمزد هفتگی 413 هزار یورو در رتبه نهم جای گرفته در حالی که لواندوفسکی با دستمزد هفتگی 406 هزار یورو در بایرن مونیخ در رده دهم است.

به نظر می رسد که بیشترین دستمزدها متعلق به پی اس جی و همچنین بازیکنان لیگ انگلیس است چرا که لالیگا و بوندسلیگا هر کدام فقط یک نماینده در ده نفر اول دارند.

4125

389 نظر