عکس؛ پرافتخار ترین بازیکن تاریخ با دشداشه در دوبی

عکس؛ پرافتخار ترین بازیکن تاریخ با دشداشه در دوبی

پایگاه خبری فوتبالی - دنی آلوز، مدافع راست برزیلی سابق بارسلونا که از لحاظ تعداد جام به عنوان پر افتخار ترین بازیکن تاریخ فوتبال شناخته می شود، در این تعطیلات راهی دوبی شده است تا دیداری با دوستان خود در آنجا داشته باشد و همچنین از فضای دوبی لذت ببرد.

به گزارش فوتبالی، با پایان فصل، دنی آلوز قرارداد جدیدی با بارسلونا تنظیم نکرد و بدین ترتیب این بازیکن از جمع آبی و اناری ها جدا شد و دوره دوم حضور او در بارسلونا تنها یک نیم فصل به طول انجامید. دنی آلوز در دوره اول حضور خود در بارسلونا به عنوان یکی از بهترین مدافع های راست دنیای فوتبال شناخته می شد و جام ها و افتخارات زیادی را در آن دوره به دست آورد.

آلوز اکنون در سفر به دوبی با حمد محمد بن مجرن دیدار کرده است و در واقع این عکس را حمد محمد بن مجرن منتشر کرده است. این شخص از مسئولان صنعت گردشگری در دوبی است و از افرادی است که در حوزه توریسم فعالیت می کند و دیدارش با دنی آلوز به عنوان یک بازیکن سرشناس دنیای فوتبال هم خارج از این حیطه نبوده است.

حمد محمد بن مجرن با انتشار این تصویر در کنار دنی آلوز، که در آن می بینیم آلوز دشداشه و لباس محلی عربی پوشیده است، نوشت:" همیشه دیدن دوستم دنی آلوز خوشایند است."

1470

540 نظر