بمب تابستانی: رونالدو جانشین لواندوفسکی

بمب تابستانی: رونالدو جانشین لواندوفسکی

پایگاه خبری فوتبالی - به نظر می رسد که موضع کریستیانو رونالدو نسبت به یک ماه پیش تغییر کرده و ستاره پرتغالی تصور می کند که دوران حضورش در اولدترافورد به پایان رسیده است.

به گزارش فوتبالی، نشریه اسپانیایی آس گزارش داده است که ستاره پرتغالی در ابتدا به ماندن در یونایتد فکر می کرد اما شرایط این تیم باعث تغییر نظرش شده است و هیچ بعید نیست که بایرن مونیخ مقصد جدید وی باشد. در حقیقت لواندوفسکی مهاجم لهستانی در مسیر ترک بایرن و پیوستن به بارسلونا قرار دارد و در این شرایط باواریایی ها به دنبال جایگزین وی هستند که می توانند کریستیانو رونالدو را به عنوان یکی از بزرگ ترین بازیکنان تاریخ فوتبال به خدمت بگیرند.

کریستیانو رونالدو که تجربه حضور در لیگ های اسپانیا، انگلیس و ایتالیا را دارد، با حضور در فوتبال آلمان می تواند تجربه حضور در چهارمین لیگ بزرگ فوتبال دنیا را هم به دست بیاورد. به نظر می رسد که کریستیانو و نزدیکانش از پیشنهاد باواریایی ها استقبال کرده اند.

رونالدو از تصمیم های مدیران منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات راضی نیست.  ستاره پرتغالی حس می کند که در حالی که رقبای یونایتد با خرید بازیکنانی نظیر هالند و داروین نونیز تقویت شده اند، مدیران یونایتد دست روی دست گذاشته اند و به همین خاطر به دنبال جدایی است که با حضور در بایرن مونیخ می تواند به تیمی ملحق شود که یکی از مدعیان جدی قهرمانی اروپاست.

4125

2149 نظر