شارلوای بلژیک به دنبال امیرحسین حسین زاده/ هافبک استقلال لژیونر می شود؟

شارلوای بلژیک به دنبال امیرحسین حسین زاده/ هافبک استقلال لژیونر می شود؟

پایگاه خبری فوتبالی - تیم استقلال، سرمربی پرتغالی اش را هم معرفی کرد اما هنوز به صورت رسمی وارد بازار نقل و انتقالات نشده است.

به گزارش فوتبالی، هر چند سجادشهباززاده، مهاجم جدید آبی ها خودش از استقلالی شدنش خبر داد اما باشگاه سعی کرده تا فرایند نقل و انتقالات را در سکوت پیش ببرد.

طرفداران منتظر چند اتفاق هستند. از تمدید قرارداد با وریا غفوری تا گرفتن بازیکنان خوب لیگ برتری و البته نام محمد محبی و سعید صادقی، امروز در فضای مجازی چرخید. به غیر از محبی و صادقی نامهایی چون محسن آذرباد و محمدرضا حسینی هم در فضای مجازی مطرح شده اند که ظاهرا هر دو با باشگاههایشان قرارداد دارند و شرط جدایی آنها، پرداخت یک رضایت نامه سنگین از طرف باشگاه استقلال است. 

در هر حال در میان این اخبار که افکار عمومی استقلالی ها را به خودش مشغول کرده، خبری به فوتبالی رسیده است که ممکن است استقلالی ها را نگران کند. اینکه برای امیرحسین زاده، یک پیشنهاد خوب از شارلوای بلژیک آمده است.  امیرحسین حسین‌زاده، هافبک هجومی 21 ساله استقلال که بازیکن آینده‌داری به حساب می آید و در قهرمانی استقلال هم نقش ویژه ای ایفا کرده به فکر جدایی افتاده و البته پیشنهاد این باشگاه بلژیکی طوری است که حسین زاده را وسوسه کرده است.

شارلوای بلژیک باشگاهی است که کاوه رضایی هم مدتی را در این تیم به طور قرضی حضور داشته است، هافبک هجومی جوان استقلال هم بی تمایل نیست تا لژیونر شود و در سال جام جهانی به اروپا برود. در هر صورت باید دید که شرایط به چه شکل برای امیرحسین حسین زاده پیش می رود و آیا باشگاه استقلال او را حفظ می کند یا از دستش خواهد داد.

1111

446 نظر