چرا اسکوچیچ بازیکنان استقلال را خط زد و آنها را برگرداند؟

چرا اسکوچیچ بازیکنان استقلال را خط زد و آنها را برگرداند؟

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ملی در مصاحبه‌اش با عادل فردوسی‌پور درباره خط زدن بازیکنان استقلال از فهرست تیم ملی و بازگرداندن آنها به اردو توضیح داد.

به گزارش فوتبالی، حتما خاطرتان هست که اسکوچیچ، 5 بازیکن استقلال را به خاطر بازی جلوی نفت مسجدسلیمان – که با روز اول اردوی تیم ملی همزمان شده بود – از تیمش کنار گذاشت اما ساعاتی قبل از سفر تیم ملی به قطر، تصمیم گرفت آنها را به اردو برگرداند.

او درباره این موضوع می‌گوید:" تصمیمی که گرفتم یک دلیل ساده داشت. بازیکنان. آنها مقصر نبودند و نمی‌خواستم بین یک تیم و تیم دیگر، تحت فشار باشند. من آنها را کنار گذاشتم اما به خاطر خود بازیکنان آنها را برگردانم چون نمی‌خواهم انها بین فدراسیون و باشگاه، گرفتار شوند."

اسکوچیچ در ادامه صحبتهایش این موضوع که او برای بازگرداندن این بازیکنان تحت فشار بود را رد کرد:" یکی از دلایل بازگردان آنها، مدیر این تیم بود چرا که همان زمان خیلی محترمانه اقرار کرد که باشگاهش اشتباه کرده است. بعد پیش خودم فکر کردم که چه کاری از دست این بازیکنان برمی‎آمد؟ اول دراگان جدی را به آنها نشان دادم و بعد هم دراگانی که قلب مهربانی دارد و به بازیکنانش اهمیت می‌دهد."

سوال بعدی فردوسی‌پور از سرمربی تیم ملی بود درباره این بود که او با بازگرداندن استقلالی‌ها به اردو، کمپ تمرینی تیم ملی را حسابی شلوغ کرد و در اردوی او 31 بازیکن حضور داشتند و کار به جایی رسید که در تمرینات تاکتیکی، برخی بازیکنان مجبور بودند پشت دروازه تمرین کنند. پاسخ خاص اسکوچیچ را بخوانید:" چرا که نه؟ تا حالا دیدی بازیهای لیگ در روزهای فیفادی برگزار شود؟"

۱۹۸۴

111 نظر