دلیل حضور زاهدی در تمرینات پوشکاش

دلیل حضور زاهدی در تمرینات پوشکاش

پایگاه خبری فوتبالی- چرا مهاجم مدنظر قرمزها در تمرینات پیش فصل باشگاه پوشکاش مجارستان شرکت کرد؟

به گزارش فوتبالی، شهاب زاهدی که یکی از مهاجمان مدنظر باشگاه پرسپولیس برای حضور در این تیم به شمار می‌رود این روزها با حضور در مجارستان در تمرینات پوشکاش حضوری فعال دارد.

شهاب زاهدی بازیکن ایرانی شاغل در اوکراین که فصل گذشته موقتا راهی مجارستان شده بود 8 روز از قراردادش با پوشکاش مجارستان باقی مانده است و طبق قراردادی که با این باشگاه دارد ملزم به حضور در تمرینات پیش فصل این تیم شده بود . او در نقل و انتقالات زمستانی پس از جنگ روسیه و اوکراین با تصمیم فیفا مجاز به انتخاب تیم جدید خود بدون دخالت باشگاه اوکراینی شد.

حال با فرا رسیدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی و ادامه شرایط جنگی در اوکراین، گفته می شود فیفا به باشگاه‌های اوکراینی و روسی اطلاع داده تا وضعیت بازیکنان و مربیان خود را مشخص کنند و در غیر این صورت، این افراد مجاز به تعلیق قرارداد خود برای یک فصل دیگر خواهند بود.

شهاب زاهدی صبح امروز در گفت‌و‌گو با برنامه صبحگاهی صدا و سیما در واکنش به آخرین وضعیت خود اعلام کرد: " تا آخر ماه میلادی با باشگاه مجارستانی قرارداد دارم. در آخر ماه با باشگاه زوریا جلسه خواهم داشت. آنها می‌خواهند من را بفروشند. اگر بازیکن آزاد شدم خودم تصمیم می گیرم که کجا بروم. آن وقت بهترین انتخاب را انجام خواهم داد."

7655