صحبت‌های فردی که بوگاتی رونالدو درب خانه‌اش را نابود کرد

صحبت‌های فردی که بوگاتی رونالدو درب خانه‌اش را نابود کرد

پایگاه خبری فوتبالی - در روز دوشنبه خبری منتشر شد که یکی از کارمندان کریستیانو رونالدو باعث تصادف رانندگی شدید خودروی بوگاتی ویرون این ستاره به ارزش 2.1 میلیون یورو در منطقه مایورکا شده است که البته خود کریستیانو سوار بر بوگاتی نبوده است.

به گزارش فوتبالی، خودروی رونالدو با دیوار و درب یک  منزل شخصی در منطقه بونیولا در مایورکا برخورد کرد. البته این تصادف باعث صدمه جانی نشد هر چند که صدمات مالی وارد شده بسیار شدید است. فرد زیان دیده می گوید که نگران بوده که سگش در این تصادف کشته شده باشد. وی اظهار داشت:" این تصادف باعث خرابی کنتور آب شده و به همین خاطر از آن زمان تا کنون نمی توانم در ملک شخصی خودم زندگی کنم. درب خانه از جا در آمده و دو ستون سیمانی فرو ریخته است.  در ابتدا نگران بودم که سگم در این تصادف کشته شده باشد. وقتی به آن جا رسیدم، دیدم که از ترس می لرزد."

زیان دیده می گوید که به خانه گرانقیمت کریستیانو رونالدو برای تعطیلاتش رفته و خواستار ارائه توضیح شده است. وی اظهار داشت :" مدت زیادی منتظر ماندم تا در را باز کنند اما با یک مرد و یک زن بسیار مودب مواجه شدم. آنها از جانب رونالدو قول دادند که هزینه مالی همه ضررهای ناشی از تصادف بوگاتی را بپردازند. به من گفتند که همه چیز را حل می کنند و خسارت را خواهند پرداخت."

فرد زیان دیده در حال حاضر با ماموران بیمه تماس گرفته است تا برای تعیین خسارت به محل بروند که البته همه هزینه ها توسط رونالدو پرداخته می شود.

4125

299 نظر