عاشوری: خوشحالم که دوباره با قلعه‌نویی کار می‌کنم/ برای قهرمانی می‌جنگیم

عاشوری: خوشحالم که دوباره با قلعه‌نویی کار می‌کنم/ برای قهرمانی می‌جنگیم

 هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان وعده داد، شاگردان امیر قلعه‌نویی در فصل پیش رو برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش خواهند کرد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، علی‌اصغر عاشوری درباره تمدید قراردادش با باشگاه گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: من دوست داشتم برای فصل بعد تصمیمم را زودتر بگیریم و در نهایت قراردادم را تمدید کردم. خیلی خوشحالم که دوباره قرار است با امیر قلعه‌نویی کار کنم. همه بازیکنان گل‌گهر از کار کردن با این مربی احساس خوبی دارند. در ضمن باشگاه گل‌گهر هم یک باشگاه خوب و حرفه‌ای است و هر بازیکنی در این باشگاه باشد، احساس آرامش می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا گل‌گهر می‌تواند در این فصل مدعی قهرمانی باشد؟»، تصریح کرد:‌ ما فصل گذشته هم وضعیت خوبی داشتیم و اگر آن هفت امتیاز را کم نمی‌کردند قطعاً می‌توانستیم برای قهرمانی بجنگیم، ولی کسر آن امتیازات به تیم ضربه زد و چند بازی را هم از دست دادیم. برای لیگ فصل بعد انگیزه زیادی داریم و قطعاً با درایت قلعه‌نویی تیم خوبی شکل خواهد گرفت. هدف تیم ما برای فصل بعد قهرمانی در لیگ و جام حذفی است و شک ندارم که تیم خوبی بسته خواهد شد.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد احتمال جدایی سعید صادقی از گل‌گهر و اینکه آیا این اتفاق باعث تضعیف تیم سیرجانی نخواهد شد، خاطرنشان کرد: هر بازیکنی مختار است تا در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد. سعید هم بازیکن توانایی است که هر جا باشد برای او آرزوی موفقیت می‌کنم، ولی من همانطور که گفتم، اطمینان دارم تیم خوبی برای فصل بعد شکل خواهد گرفت.

9719