سلمانی: فدراسیون فقط می‌گوید نتیجه بگیرید/ قراردادم با سپاهان تمام شده و پیشنهاد اروپایی دارم

سلمانی: فدراسیون فقط می‌گوید نتیجه بگیرید/ قراردادم با سپاهان تمام شده و پیشنهاد اروپایی دارم

پایگاه خبری فوتبالی - کاپیتان تیم ملی امید گفت: فدراسیون فقط می گوید بروید بهترین نتیجه را بگیرید ولی باید به این تیم رسیدگی شود.

به گزارش فوتبالی، یاسین سلمانی در مورد نتایج تیم ملی امید اظهار داشت: متاسفانه آنچه می خواستیم نشد. خیلی شرمنده ایم. امیدوارم در این راه دوساله نتیجه خیلی خوبی بگیریم و به المپیک صعود کنیم. 

وی در مورد اینکه آیا به عنوان کاپیتان تیم ملی امید کیفیت همیشگی را نداشت، گفت: درست است. خیلی مسائل دخیل بود. تیم مهمتر است حالا من بهترین شرایط را داشتم یا نداشتم. کار گروهی خیلی مهمتر است. به صورت فردی هرکسی نقص هایی دارد ولی متاسفانه ما تیمی خوب نبودیم.

سلمانی در خصوص اینکه آیا تیم ملی امید می تواند در روزهای آینده نتایج مورد نظر را کسب کند، اظهار داشت: این تیم پتانسیلش را دارد ولی ما بدون بازی دوستانه به مسابقات رفتیم و اردویی نداشتیم. این مشکلات به تیم ضربه می زند. تنها تیمی بودیم که بدون بازی دوستانه به مسابقات رفتیم. فدراسیون انتظار دارد بهترین نتیجه را کسب کنیم. فقط می گویند بروید بهترین نتیجه را بگیرید ولی باید به این تیم رسیدگی شود. حتی از نظر لباس، زمین تمرین، هتل و بازی دوستانه شرایط بدی داریم.

وی در مورد وضعیت همکاری با باشگاه سپاهان گفت: قراردادم با سپاهان تمام شده، در این هفته تصمیم می گیرم که قرار است سال آینده چکار کنم. پیشنهاد اروپایی دارم. پیشنهاد تمدید از سپاهان و همچنین پیشنهاداتی از باشگاه‌های دیگر دارم. در این هفته تصمیم می گیرم.

1470