عاشوری: نشان دادیم گل‌گهر مدعی قهرمانی بود/ به ما جفا شد اما کامبک زدیم

عاشوری: نشان دادیم گل‌گهر مدعی قهرمانی بود/ به ما جفا شد اما کامبک زدیم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: 7 امتیاز از ما کم شد اما با رتبه‌ای که به دست آوردیم نشان دادیم واقعا مدعی قهرمانی بودیم.                                    

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، علی اصغر عاشوری در خصوص پایان کار گل گهر در یک لیگ پر افت و خیز با کسب رتبه چهارم، اظهار داشت: در وهله اول خداراشکر که همه با سلامتی و تندرستی فصل را تمام کردند. در بازی آخر کامبک شیرینی را در کنار هواداران زدیم و توانستیم با خاطره‌ای خوب لیگ را تمام کنیم. با اینکه در این فصل در حق ما جفا شد اما توانستیم رتبه خوبی را برای تیم رقم بزنیم و سربلند باشیم.

وی افزود: با این جایگاه نشان دادیم که واقعا مدعی قهرمانی بودیم و اگر ان اتفاق نمی‌افتاد می‌توانستیم در کنار سایر مدعیان رقابت کنیم. مجموعه کاملی از نظر مدیریتی، کادرفنی و بازیکنان داشتیم. تیم خیلی خوبی داشتیم. فکر می‌کنم در آینده از ما یاد کنند که تیمی برای قهرمانی می‌جنگید اما به هرحال این اتفاق نیفتاد. با اینکه 7 امتیاز کم کردند اما بهترین رتبه را به دست آورد.

هافبک گل‌گهر در مورد کسر 7 امتیاز از این تیم تصریح کرد: به عنوان یک بازیکن دوست دارم همه چیز در زمین رقم بخورد. با هر تیمی بازی داریم، در همان مستطیل سبز اگر ما بهتر بودیم برنده شویم و اگر حریف بهتر بود آن‌ها برنده شوند. اگر همه چیز در زمین رقم بخورد خیلی قشنگ تر است و حق به حقدار می‌رسد. خودم به عنوان بازیکن تلاش کردم همیشه در زمین بهترین عملکرد را داشته باشم. هر زمان هم که باختیم گفتم باید قبول کنیم حریف بهتر بوده ولی بعضی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که درون مستطیل سبز نیست. این مساله برای فوتبال قشنگ نیست.

وی در خصوص اینکه ممکن است از این صحبت‌ها به عنوان کنایه به استقلال برداشت شود، گفت: نه اصلا اینطور نیست. من در مورد آن ها صحبت نکردم. قهرمانی حق این تیم بود. تیمی که در کل فصل باخت نداشته، مطمئنا تیم خوبی بوده و قهرمانی را به آن‌ها تبریک می‌گویم. اهل حاشیه نیستم. فقط دوست دارم همه چیز در مستطیل سبز رقم بخورد و این را در مورد تیم خودمان می‌گویم. کاش کمیته انضباطی رای بهتری می‌داد تا حرف و حدیثی هم نباشد. اگر آن 7 امتیاز از ما کم نمی‌شد، لیگ تا هفته آخر جذابیت و قشنگ بیشتری داشت.

عاشوری افزود: با اینحال رتبه خیلی خوبی به دست آوردیم. اگر برای تیم دیگری این اتفاق می‌افتاد، از نظر روحی و روانی به هم می‌ریخت و شدیدا تحت تاثیر قرار می‌گرفت اما کل مجموعه ما، کادرفنی و امیر قلعه‌نویی با بچه‌ها خیلی صحبت کردند تا از نظر روحی روانی به بچه ها کمک شود و آن‌ها بتوانند به شرایط آرمانی خودشان برگردند. بجه ها خیلی غیرت گذاشتند. در واقع ما در لیگ برتر، از نظر امتیازی و جدولی کامبک زدیم و توانستیم به بالای جدول برگردیم.

وی در مورد وضعیت فصل آینده خودش عنوان کرد: قرارداد من تمام شده، پیشنهاداتی دارم و برای تمدید قرارداد هم با باشگاه گل گهر صحبت‌هایی را انجام دادم. باید ببینیم قسمت چیست. از کل بچه‌ها و اعضای تیم بایت فصل خوبی که در کنار هم پشت سر گذاشتیم تشکر می‌کنم.

9719