دو عضو جدید هیأت مدیره پرسپولیس مشخص شدند/ شهریاری رئیس هیات مدیره

دو عضو جدید هیأت مدیره پرسپولیس مشخص شدند/ شهریاری رئیس هیات مدیره

پایگاه خبری فوتبالی- در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد، دو عضو جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تا پایان هفته معرفی می‌شوند.                                    

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، با ورود رسمی باشگاه پرسپولیس به بورس و ارائه 10 درصد از سهام آن به هواداران این تیم، حالا وزارت ورزش و جوانان قصد دارد تا هیأت مدیره این باشگاه را تکمیل کرده و افرادی به جمع 3 عضو باقی‌مانده در این هیأت مدیره اضافه می‌شوند.

پیش از این بیژن ذوالفقارنسب و غلامعلی محمدعلیپور از حضور در هیأت مدیره پرسپولیس استعفا دادند و حالا قرار است حسین شهریاری و حسین خبیری به این هیأت مدیره اضافه شوند تا هیأت مدیره پرسپولیس تکمیل گردد.

پیش از این حدود پنج نفر برای حضور در هیأت مدیره گزینه بودند که پس از رایزنی‌ها و جلسات متعدد، وزارت ورزش روی نام‌های شهریاری و خبیری به جمع‌بندی رسیده است. در صورتی که این دو نفر به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره معرفی شوند قرار است شهریاری ریاست هیأت مدیره باشگاه را دراختیار بگیرد.

وزارت ورزش و جوانان قصد دارد با تزریق 350 میلیارد تومانی که از بورس به باشگاه پرسپولیس وارد شده، اقدامات اقتصادی و زیربنایی زیادی در این باشگاه صورت بگیرد و به همین خاطر به دنبال این است تا مدیران باتجربه در این باشگاه مشغول به کار شوند.

9719

58 نظر