اعلام جزئیات جشن قهرمانی استقلال/ تلاش سازمان لیگ برای جلوگیری از حضور متفرقه‌ها در زمین

اعلام جزئیات جشن قهرمانی استقلال/ تلاش سازمان لیگ برای جلوگیری از حضور متفرقه‌ها در زمین

پایگاه خبری فوتبالی- سازمان لیگ برای مراسم اهدای مدال و جام قهرمانی به استقلال تنها از سه نفر برای حضوردر زمین دعوت خواهد کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، سازمان لیگ برای جشن قهرمانی تیم فوتبال استقلال در بازی آخر لیگ بیست و یکم مقابل نفت مسجدسلیمان که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

در همین راستا جلساتی بین مسئولان باشگاه اسقلال و سازمان لیگ برگزار شده تا دو طرف با هماهنگی‌های بیشتر این برنامه را اجرا کنند. در این مراسم قرار است علاوه بر اهدای مدال و جام و همچنین نورافشانی، یک مجری و خواننده نیز به اجرای برنامه بپردازند. ضمن اینکه سازمان لیگ قصد دارد با تمهیدات بیشتری مراسم اهدای مدال و جام را برگزار کند تا از حضور افراد متفرقه در زمین جلوگیری شود. به همین خاطر این مراسم تنها با حضور وزیر ورزش، سرپرست فدراسیون و مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار خواهد شد.

حجت‌الله بهمنی مسئول روابط عمومی و مدیر اجرایی مراسمات سازمان لیگ در مورد انتقاداتی که پیرامون مراسم فینال جام حذفی و حضور افراد متفرقه در زمین مطرح شد، اظهار داشت: شاهد بودیم که در انگلیس و ایتالیا هواداران و افراد متفرقه زیادی به زمین هجوم بردند و حتی تیرک دروازه را شکستند یا مدال سرمربی تیم فوتبال آث‌میلان را دزدیدند!

وی افزود: این اتفاقات در مهد فوتبال دنیا افتاد و کسی ایرادی نگرفت اما در مراسم فینال جام حذفی حضور چند نفر انگشت شمار باعث انتقادات شدید علیه ما شد. با اینحال قطعا تلاش می‌کنیم که در جشن قهرمانی استقلال افراد متفرقه وارد زمین نشوند تا این مراسم با شکل و نظم بهتری برگزار شود.

۴۱۵۴

479 نظر