نقشه های امباپه برای پی‌اس‌جی: یک مربی جوان و پنج خرید

نقشه های امباپه برای پی‌اس‌جی: یک مربی جوان و پنج خرید

پایگاه خبری فوتبالی - یکی از شروط کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی برای تمدید قرارداد با پی اس جی این بوده است که قدرت کامل را در مدیریت امور ورزشی داشته باشد.

به گزارش فوتبالی، اولین درخواست امباپه یعنی اخراج لئوناردو از سمت مدیر ورزشی خیلی سریع به سرانجام رسید و حالا نوبت انتخاب مربی و شروع فعالیت در بازار نقل و انتقالات است. لوئیز کمپوس پرتغالی قرار است که به عنوان مدیر ورزشی پی اس جی انتخاب شود. کمپوس در موناکو با امباپه کار کرده و مورد اعتماد کامل ستاره فرانسوی خواهد بود. 

پی اس جی در نظر دارد که یک مربی جوان را به عنوان جایگزین پوچتینو انتخاب کند و گالتیه و آموریم برخی از گزینه های مطرح شده هستند. باشگاه پاریسی البته با زیدان هم تماس گرفت که پاسخ منفی شنید. آنها البته موتا، لوو، کونسیسائو و روبرتو مارتینز هم در لیست خود دارند.

در مورد ترکیب نیز اولویت با بازیکنان فرانسوی است چرا که  می خواهند بازیکنانی ار بخرند که بیشتر به خدمت تیم باشند و کنتر به پول فکر کنند. یک مدافع میانی، سه هافبک و یک مهاجم در لیست خرید پی اس جی خواهند بود. عثمان دمبله از بارسا می تواند خرید آنها در فاز هجومی باشد هر چند که مشخص نیست که آیا این بازیکن از نظر مالی با پاریسی ها به توافق می رسد یا نه.

4125

374 نظر