حضور مهدی طارمی در تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال (عکس)

حضور مهدی طارمی در تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم گلزن و گلساز پورتو در جمع بهترین بازیکنان لیگ برتر پرتغال از نگاه سایت تحلیلی فوتبال این کشور دیده می‌شود. 

به گزارش فوتبالی، سایت تحلیلی «Goal Point» در پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال پرتغال، به بررسی بازیکنان برتر این رقابت‌ها در فصل 22-2021 پرداخت و تیم منتخب این فصل را معرفی کرد.

مهدی طارمی، ستاره تیم پورتو که نقش انکارناپذیری در قهرمانی پورتو در لیگ برتر و جام حذفی پرتغال ایفا کرد، با کسب نمره 6.83 در تیم منتخب سال لیگ پرتغال قرار گرفت. تنها داروین نونیز و اوتاویو نمره‌ای بیشتر از مهاجم ایرانی گرفته‌اند تا طارمی، سومین بازیکن برتر مسابقات از نگاه «Goal Point» لقب بگیرد.

این سایت در مورد دومین گلزن برتر لیگ برتر پرتغال نوشت: این مهاجم ایرانی در پست‌های مهاجم، بال راست یا مهاجم دوم به میدان می‌رفت و مرد «همه فن حریف» پورتو بود. طارمی با ثبت 20 گل و 12 پاس گل، بیشترین دخالت را در به ثمر رسیدن گل، بیشترین پاس منجر به موقعیت و بیشترین اقدام برای گلزنی را داشته است. او در رده دوم بیشترین بازیکن صاحب توپ در زمین حریف است و بیشترین شوت را به سمت دروازه رقبا زده است.

در بخش بهترین هافبک متمایل به چپ، پابلو سارابیا از اسپورتینگ و پدرینیو از ژیل ویسنته پس از طارمی در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

9719

82 نظر