اظهار نظر جالب گواردیولا راجع به کامبک مقابل استون ویلا: از رئال مادرید کمک گرفتم!

اظهار نظر جالب گواردیولا راجع به کامبک مقابل استون ویلا: از رئال مادرید کمک گرفتم!

پایگاه خبری فوتبالی - پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به شوخی اذعان کرد که برای کامبک زدن مقابل استون ویلا از رئال مادرید کمک گرفته است. 

به گزارش فوتبالی، روز گذشته اتفاقات بسیار عجیب و غریبی در هفته پایانی لیگ برتر رخ داد. سیتیزن‌ها میزبان استون ویلا بودند و در آن سو لیورپول در آنفیلد به مصاف ولورهمپتون رفت. سیتی تا دقیقه 75 با نتیجه 2-0 از شاگردان استیون جرارد عقب بود و به همین دلیل لیورپول فقط به یک گل پیروزی برای رسیدن به قهرمانی فاصله داشت، اما شاگردان گواردیولا در 5 دقیقه توانستند کامبک بزنند و 3 گل وارد دروازه ویلا کنند تا یک معجزه در اتحاد شکل بگیرد. 

به نقل از سایت مارکا، گواردیولا در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: "ما اسطوره هستیم و به یاد همگان خواهیم ماند. این گروه بازیکنان قطعا در تاریخ این باشگاه ثبت خواهند شد. به هدفی دست پیدا کردیم که رسیدن به آن خیلی سخت بود."

"هیچ وقت تیمی مثل لیورپول در زندگی‎‌ام ندیده بودم. به آن‌ها برای تبدیل کردن ما به تیمی بهتر تشکر می‌کنم. حالا زمان جشن گرفتن است، زیرا ما قهرمان شده‌ایم."

سرمربی سابق بارسلونا در ادامه به شوخی گفت: "برای کامبک زدن در برابر استون ویلا به رئال مادرید زنگ زدم و آن‌ها توصیه‌های جالبی به من دادند. هیچ توصیفی برای اتفاقات امروز و مادرید ندارم. امیدوارم حس امروز به ما برای بهتر شدن در فصل آینده کمک کند."

4416

284 نظر