پیام مسی در مورد فصل پی‌اس‌جی با اشاره به رئال مادرید

پیام مسی در مورد فصل پی‌اس‌جی با اشاره به رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی ستاره آرژانتینی پی اس جی به بهانه پایان اولین فصلش در پاریس پیامی اینستاگرامی منتشر کرد.

به گزارش فوتبالی، مسی در اولین فصلش در پی اس جی سعی کرد که با شهر و زندگی جدید هماهنگ شود. لئو از نظر فردی فصل خوبی نداشت هر چند که با قهرمانی در لیگ فرانسه ویترین افتخاراتش را پرتر کرد و حالا روی فصل جدید تمرکز دارد تا بتواند لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی را ببرد و بتواند به تاریخ سازی ادامه بدهد.

مسی پیامی اینستاگرامی منتشر کرد و نوشت:"فصل تمام شد و می خواهم از هم تیمی هایم به خاطر برخوردشان از شروع کار با من و همچنین از خانواده ام که همیشه در کنارم بودند و از من حمایت کردند، تشکر کنم. به خاطر همه اتفاقاتی که رخ داد، سال متفاوتی بود اما در نهایت توانستیم قهرمان لیگ شویم که برایم خیلی انگیزه بخش بود چرا که این اولین جامی بود که در پاریس کسب کردم. البته از حذف از چمپیونزلیگ حس تلخی داریم آن هم در حالی که در طول قرعه برتر از حریف بودیم اما دوست دارم به خوشحالی کسب جامی اشاره کنم که یکی از اهدافم بود. قطعا در سال 2022 اتفاقات زیبایی در پیش است و سال مهمی خواهد بود و به جنگیدن ادامه می دهیم تا با جاه طلبی به رقابت ادامه بدهیم. شما را خواهیم دید."

4125

296 نظر