پرز چه جوابی به پیام امباپه داد؟

پرز چه جوابی به پیام امباپه داد؟

پایگاه خبری فوتبالی - کیلیان امباپه پس از اینکه تصمیم به ماندن در پی اس جی و تمدید قرارداد با این تیم گرفته است، به فلورنتینو پرز، ریاست باشگاه رئال مادرید پیام داده است و او را از تصمیم خود با خبر کرده است اما پرز در جواب به پیام کیلیان امباپه چه پیامی به او داده است؟

به گزارش فوتبالی، به نظر می رسد که بالاخره اخبار مربوط به کیلیان امباپه خاتمه یافته است و این بازیکن در پی اس جی ماندگار می شود. با توجه به زمان زیادی که رئال مادرید صرف جذب این بازیکن کرد و در نهایت ناکام ماند، به نظر می رسد که این اتفاق تبدیل به یک پروژه شکست خورده نقل و انتقالاتی برای فلورنتینو پرز شد.

کیلیان امباپه برای اینکه تصمیم خود را به پرز اطلاع دهد به او یک پیام داده است و ضمن تشکر از او به خاطر پیشنهادش، آن را رد کرده است. اما طبق ادعای جوزپ پدررول خبرنگار اسپانیایی، فلورنتینو پرز، ریاست باشگاه رئال مادرید هم در پاسخ به پیام کیلیان امباپه برای او نوشته است:" متاسفم به خاطر اتفاقی که در روزهای اخیر رخ داد. رویایی که از دوران کودکی داشتی، محقق نشد. برای تو آرزوی موفقیت دارم."

امباپه در پیام خود برای رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا آرزوی موفقیت کرده بود و پرز هم در جواب برایش آرزوی موفقیت کرده است.

1470

453 نظر