فاطمی: سوتفاهم بین مهدوی‌کیا و مجیدی حل شد

فاطمی: سوتفاهم بین مهدوی‌کیا و مجیدی حل شد

پایگاه خبری فوتبالی- سرپرست جدید تیم ملی امید گفت که پس از بازگشت به کشور، تعاملات بیشتری را با باشگاه ها انجام خواهیم داد. 

به گزارش فوتبالی، فراز فاطمی سرپرست تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران درخصوص احتمال دیر اضافه شدن رضا کاخساز دروازه‌بان جوان پیکان که جانشین علیرضا رضایی شد، پاسخ داد: متأسفانه چون آقای کاخساز روز گذشته به ما ملحق شدند، تاریخ یکی از مدارک ایشان منقضی شده بود. فکر می کنم فردا صبح کارهایش انجام شود و بعد از ظهر به ما ملحق شود.

او در مورد اردوی آماده سازی برای دیدار دوستانه با تیم امید عراق خاطرنشان کرد: در 4، 5 روز گذشته و اردویی که برپا شده بود، بازیکنان تمرینات خیلی خوب و منظمی را زیر نظر آقای مهدوی کیا انجام دادند. مشکل خاصی هم نبود، توانستیم تمام کارهایی که باید صورت بگیرد را انجام دهیم. بحث خروج بازیکنان از کشور نیز هماهنگ شد.

سرپرست تیم امید ایران اضافه کرد: برای خروج اعضای تیم امید از کشور، سختی هایی وجود دارد. دلیل آن نیز این است که اعضای تیم اکثرا یا مشمول هستند و یا دانشجو. در همین خصوص نفرات زیادی در کمیته جوانان فدراسیون فوتبال زحمت کشیدند و از آنها تشکر می کنم.

وی افزود: می رویم که دو بازی دوستانه را در بغداد برابر تیم ملی امید برگزار کنیم. از آنجا نیز راهی استانبول شده و سپس 7 خرداد به تاشکند می رویم تا 11 خرداد در نخستین بازی خود برابر قطر آماده شویم.

فاطمی درباره همکاری نکردن مجیدی برای در اختیار دادن بازیکنان به تیم ملی امید نیز گفت: این مسائل فوتبالی است. یک سوء تفاهماتی پیش آمده بود. تا جایی که خودم دیدم، آقای مهدوی کیا چند ساعت پیش به صورت تلفنی با آقای مجیدی صحبت کردند و به خوبی و خوشی همه چیز حل شد. این جزوی از تعاملات فوتبال است و ان‌شاءالله در آینده که بازگشتیم، این تعاملات با باشگاه ها انجام می شود.

7777

56 نظر