استراحت به حسینی برای فینال ترکیش کاپ

استراحت به حسینی برای فینال ترکیش کاپ

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع ایرانی کایسری اسپور در لیست نفرات تیمش مقابل سیواس اسپور حضور ندارد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، در یکی از مسابقات هفته سی و هشتم و پایانی فصل ۲۲-۲۰۲۱ سوپر لیگ ترکیه، تیم فوتبال کایسری اسپور که سید مجید حسینی در آن عضویت دارد، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه ینی اویلول مقابل تیم رده یازدهمی سیواس اسپور قرار خواهد گرفت.

سید مجید حسینی که طی دو هفته گذشته سوپر لیگ ترکیه و قبل و بعد از مسابقه نیمه نهایی جام حذفی استراحت کرده و در لیست کایسری اسپور قرار نگرفته بود، امروز هم دور از لیست نفرات تیمش برابر سیواس اسپور است تا برای بازی فینال ترکیش کاپ استراحت کند.

مدافع ایرانی کایسری اسپور در شرایطی امروز جزو نفرات تیمش مقابل سیواس اسپور دیده نمی‌شود که فصل ۲۲-۲۰۲۱ سوپر لیگ ترکیه با انجام ۲۸ بازی و دادن یک پاس گل برای او به اتمام رسید.

یاران حسینی با ۱۲ پیروزی، ۱۱ مساوی و ۱۴ شکست در این فصل ۴۷ امتیازی و تیم چهاردهم جدول سوپر لیگ ترکیه هستند که در صورت برتری مقابل سیواس اسپور صعود یک پله‌ای خواهند داشت.

تیم فوتبال کایسری اسپور در حالی امروز به مصاف سیواس اسپور می‌رود که روز پنج‌شنبه هفته جاری نیز باید مسابقه فینال جام حذفی ترکیه را برابر همین تیم برگزار کند.

7777

23 نظر