مهاجم برزیلی منچسترسیتی گران‌تر از هالند

مهاجم برزیلی منچسترسیتی گران‌تر از هالند

پایگاه خبری فوتبالی - با خرید ارلینگ هالند به نظر می رسد که منچسترسیتی چاره ای به جز فروش برخی مهاجمانش ندارد و محتمل ترین گزینه برای جدایی نیز گابریل ژسوس مهاجم برزیلی است که چاره ای جز ترک ورزشگاه اتحاد نخواهد داشت.

به گزارش فوتبالی، تیم های زیادی نظیر آرسنال، یوونتوس و اتلتیکو برای خرید گابریل ژسوس دست به کار شده اند و در نظر دارند که مهاجم برزیلی را به خدمت بگیرند اما مشکل این جاست که سیتی درخواست مالی بالایی داشته و همین مسئله باعث عثب نشینی مشتریانش داشته است.

منچسترسیتی برای فروش گابریل ژسوس مبلغ 55 میلیون پوند طلب کرده است آن هم در حالی که آنها برای خرید هالند فقط 50 میلیون پوند به دورتموند پرداخته اند و همین مسئله باعث شده تا آرسنال عقب نشینی کنند. در حقیقت توپچی ها با اتمام قرارداد ادی انکتیا و الکساندر لاکازت به دنبال تقویت خط حمله خود هستند اما پرداخت چنین مبلغی را برای ژسوس گزاف می دانند و حاضر به پرداخت آن نیستند.

حضور ارلینگ هالند قطعا در ترکیب سیتی نقش مهمی خواهد داشت. تیم گواردیولا توانست با جذب ستاره نروژی یکی از مهمترین بازیکنان موجود در بازار نقل و انتقالات را به خدمت بگیرد و سایر رقبا نظیر رئال مادرید  را در خرید ستاره دورتموند شکست دادند.

4125

195 نظر