بیان محمودی: روی کاغذ شانس کسب عنوان قهرمانی را داریم

بیان محمودی: روی کاغذ شانس کسب عنوان قهرمانی را داریم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم سپاهان پس از پیروزی تیمش در دربی نمایندگان اصفهان، به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به گزارش فوتبالی، در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان، ذوب آهن امروز در ورزشگاه فولادشهر میزبان سپاهان اصفهان بود.

بازی با حملات سپاهانی‌ها در جریان بود و ذوب آهن ریسک کمتری در به خطر انداختن دروازه زردپوشان داشت تا سرانجام فاطمه پسندیده با یک شوت دروازه زهره کودایی را باز کرد و سه امتیاز دلچسب را برای تیمش به ارمغان آورد.

بیان محمودی در کنفرانس خبری پایانی این بازی اظهار کرد: بازی دربی یک بازی راحت و تیمی از پیش برنده شده نیست. امروز هم حساسیت تا دقایق آخر در بازی وجود داشت و تیم ذوب آهن ریسک کمتری کرد.

سرمربی سپاهان اصفهان ادامه داد: امروز فشار زیادی به حریف آوردیم اما در حملات بی برنامه بودیم و توپ‌ها را از دست دادیم. دو بار هم توپ را به تیر دروازه زدیم ولی شکرخدا به گل رسیدیم و توانستیم در این بازی برنده شویم.

او درخصوص بازی خوب فاطمه پسندیده در عین کم‌ تجربگی خاطرنشان کرد: او اول فصل استرس زیادی داشت و بعد از اینکه ترافیک بازیکنان ملی پوش را در پست تخصصی‌اش دید به دیگر بازیکنان می‌گفت که منتظر روزیست که فقط یک نیمه در ترکیب سپاهان بازی کند.

محمودی ضمن تجید از فاطمه پسندیده، عنوان کرد: ولی از همان هفته‌های اول فاطمه انقدر خوب بود که به جز یک بازی در تمامی دقایق بازی‌های دیگر به میدان رفته و یک بازیکن کاملاً در اختیار تیم است.

سرمربی سپاهان درخصوص تاکتیک امروز تیمش نیز تصریح کرد: امروز به فاطمه پسندیده گفتم که از پاس دادن زیاد پرهیز کند و هرجا که لازم دید اقدام به شوت زنی کند که شکرخدا یکی از حساس‌ترین گل‌ها زندگی‌اش را امروز مقابل ذوب آهن به ثمر رساند.

وی درخصوص شانش تیمش برای کسب عناوین اول یا دوم جدول نیز بیان کرد: امسال نتایج خوبی کسب کردیم و روی کاغذ حتی شانس قهرمانی داریم. متأسفانه دیگر تیم‌های لیگ در مصاف با تیم‌های خاتون و شهرداری سیرجان خیلی خوب کار نکردند و این کار را برای نمایندگان کرمان راحت کرد.

محمودی درخصوص بازی هفته آینده تیمش نیز گفت: هفته آینده در یک بازی حساس با تیم خاتون بازی داریم و تلاش می‌کنیم که از این دوئل 6 امتیازی سربلند بیرون بیایم.

سرمربی سپاهان درخصوص حضور بازیکنان تیم خاتون در جایگاه ویژه ورزشگاه فولادشهر در بازی امروز نیز با تعجب اظهار کرد: همین الآن این موضوع را فهمیدم. به نظرم اشکال ندارد و در فوتبال حرفه‌ای وجود چنین حرکاتی برای کارشانسی بازی رقبای هفته‌های آینده طبیعی است.

1377

14 نظر