رد ادعای ایتالیایی‌ها درباره علاقه سران تیم آلمانی به جذب دیبالا

رد ادعای ایتالیایی‌ها درباره علاقه سران تیم آلمانی به جذب دیبالا

پایگاه خبری فوتبالی - شایعه رسانه‌های ایتالیایی در ارتباط با علاقه یکی از باشگاه‌های آلمانی به جذب و در اختیار گرفتن ستاره آرژانتینی و چپ پای فعلی یوونتوس که در پایان رقابت‌های فصل جاری از این تیم تورینی جدا خواهد شد، یک بار دیگر رد می‌شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه آلمانی اشپورت آینس، چندی پیش برخی از نشریات ایتالیایی، پائولو دیبالا، مهاجم تیم ملی فوتبال آرژانتین و ستاره کنونی خط حمله باشگاه یوونتوس ایتالیا را به باشگاه آلمانی بروسیا دورتموند لینک کردند و عنوان داشتند که مدیران و مسئولان زنبورهای وستفالن به جذب این ستاره ملی‌پوش آرژانتینی که قراردادش با باشگاه ایتالیایی يوونتوس به اتمام رسیده و تمدید نشده و در پایان رقابت‌های فصل جاری از جمع نفرات بیانکونری جدا خواهد شد، علاقه‌مند هستند.

طبق این گزارش، پائولو دیبالا به همراه جورجو کیلینی در مسابقه اخیر یوونتوس مقابل لاتزیو که به نوعی آخرین مسابقه خانگی بانوی پیر در رقابت‌های فصل جاری سری‌آ ایتالیا نیز محسوب می‌شد، با هواداران تیم یوونتوس در استادیوم آليانز شهر تورین خداحافظی کردند و مهیای جدایی از جمع شاگردان ماسیمیلیانو آلگری در پایان رقابت‌های فصل جاری که تنها یک هفته از این مسابقات باقی مانده است، می‌شوند.

تاکنون مقصد این دو ستاره مشخص نشده ولی در مورد جورجو کیلینی گفته می‌شود که به احتمال زیاد به یکی از تیم‌های حاضر در لیگ حرفه‌ای فوتبال ایالات متحده آمریکا خواهد پیوست. در خصوص پائولو دیبالا اما شایعات و گمانه‌زنی‌ها بسیار زیاد است و رسانه‌ها هر روز از یک تیم تازه به عنوان مقصد بعدی این ستاره ملی‌پوش آرژانتینی یاد می‌کنند و فعلا خبر رسمی و مشخصی در این ارتباط منتشر نشده است.

چندی پیش برخی رسانه‌ها در کشور ایتالیا از علاقه سران باشگاه بروسیا دورتموند آلمان به جذب و به خدمت گرفتن پائولو دیبالا خبر داده بودند. حالا اما پاتریک برگر از رسانه آلمانی اشپورت آینس، این شایعه را به کلی رد می‌کند. این خبرنگار و ژورنالیست نشریه اشپورت آینس در حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر در فضای مجازی این شایعه را رد کرد و نوشت که پائولو دیبالا اصلا گزینه مورد نظر مدیریت زنبورها نیست و هیچ گونه پیشنهادی برای این بازیکن از سمت مقامات زردپوشان دورتموندی ارسال نشده است. 

پائولو دیبالا دستمزد خالصی به مبلغ سالانه معادل با رقم ۶.۵ میلیون یورو که توسط مقامات باشگاه یوونتوس ایتالیا برای تمدید قرارداد فی مابین پیشنهاد شده بود را رد کرده و مسئولان باشگاه بروسیا دورتموند آلمان نیز نمی‌توانند پیشنهاد به مراتب بالاتری نسبت به آن چه مدیران بیانکونری مطرح کرده بوده‌اند و توسط ستاره آرژانتینی رد شده بود را ارائه کنند.

9404

107 نظر