عکس؛ اشک‌های بازیکن قرضی آرسنال پس از اتمام قراردادش

عکس؛ اشک‌های بازیکن قرضی آرسنال پس از اتمام قراردادش

پایگاه خبری فوتبالی - هکتور بیرین دفاع کناری اسپانیایی پس از انجام آخرین بازی خانگی خود برای بتیس با اتمام قرارداد قرضی نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد چرا که این بازیکن باید به تیم سابقش آرسنال برگردد.

به گزارش فوتبالی، هم تیمی های بیرین در  بتیس در حال حاضر در حال آغاز جنبشی برای جمع آوری کمک مالی برای حفظ بیرین هستند. دفاع کناری اسپانیایی برای یک فصل به صورت قرضی از آرسنال به  بتیس ملحق شد. این بازیکن که تجربه یک دهه حضور در آرسنال را دارد، در هفده سالگی بارسلونا را به مقصد لیگ انگلیس ترک کرده بود.

بیرین مجموعا 239 بازی برای آرسنال انجام داد و حتی به کاپیتان تیمش تبدیل شد اما به نظر می رسد که دوران حضورش در بتیس برایش لذت بخش تر بوده است و به همین خاطر در پایان بازی خانگی مقابل گرانادا نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد.

بورخا ایگلسیاس بازیکن بتیس  در پیامی توییتری این ایده را مطرح کرده است که صندوقی راه اندازی شود تا با جمع آوری پول از هواداران بتوان هکتور برین را حفظ کرد. پدر هکتور هوادار دوآتشه بتیس است و وقتی که این بازیکن به تیم آندلوسی ملحق شده بود، اعلام کرده بود که خوشحال است که باعث تحقق رویای پدرش شده است.

4125

92 نظر