سرمربی جدید شیاطین سرخ خواستار ماندن رونالدو است

سرمربی جدید شیاطین سرخ خواستار ماندن رونالدو است

پایگاه خبری فوتبالی - اریک تن هاگ سرمربی هلندی فصل بعد منچستریونایتد به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و اذعان کرد که خواستار ماندن او در الدترافورد است.

به گزارش فوتبالی، منچستریونایتد در این فصل روزهای سختی را سپری کرد. آن‌ها پس از شروعی ناامید کننده با اوله گونر سولشر، سکان هدایت تیم را به دستان رالف رانگنیک آلمانی سپردند، اما او نیز نتوانست به شرایط سروسامان بدهد و حالا شیاطین سرخ در فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهد داشت. همین موضوع باعث شده تا شایعات راجع به خروج کریستیانو رونالدو از الدترافورد شدیدا قوت بگیرد. 

به نقل از سایت گل، اریک تن هاگ سرمربی این فصل آژاکس درباره آینده این سوپراستار پرتغالی به De Telegraaf گفت: "بی صبرانه منتظر شروع کار با او هستم. رونالدو یک هیولاست. او تاکنون ثابت کرده که می‌تواند چه کارهای بزرگی انجام دهد و هنوز جاه طلب است. البته که دوست دارم او در منچستریونایتد بماند. او در این فصل بازیکن بسیار مهمی برای من یونایتد بوده و توانسته آمار بی نظیری به نام خود ثبت کند."

پیش از این کریستیانو رونالدو در گفت و گویی با وبسایت رسمی منچستریونایتد برای اریک تن هاگ آرزوی موفقیت کرد و گفت: "برای او بهترین‌ها را آرزومندم و بیایید باور ایمان داشته باشیم که در سال بعد قرار است فاتح عناوین شویم."

4416

495 نظر