الهلال در شوک جدایی ستاره ها

الهلال در شوک جدایی ستاره ها

پایگاه خبری فوتبالی- چند رسانه‌ سعودی از احتمال جدایی چهار بازیکن خارجی گران قیمت الهلال در پایان فصل خبر دادند. 

به گزارش فوتبالی، در شرایطی که مدیران الهلال درگیر پرونده محرومیت نقل و انتقالاتی خود بابت پرونده محمد کنو است و این باشگاه تلاش می‌کند از طریق دادگاه کاس رأی صادره شده را تغییر دهد، اما اکنون اخباری از احتمال جدایی چند ستاره مطرح این تیم به گوش می‌رسد.

سایت المواطن عربستان در گزارشی نوشت:  به نظر می‌رسد تیم فوتبال الهلال در ابتدای فصل نقل و انتقالات تابستانی شاهد تغییراتی باشد، به‌خصوص اگر جریمه محرومیت این باشگاه از ثبت قرارداد با بازیکنان جدید تعلیق شود.

در ادامه این گزارش آمده است: هواداران الهلال پیش‌ازاین از عملکرد دو بازیکن خارجی خود متئوس پریرا و موسی مارگا انتقاد کرده بودند که باعث شد هر یک از آنها کاندیدای جدایی شوند. علاوه بر این ها، باشگاه‌های موناکو فرانسه و ختافه اسپانیا به دنبال جذب اودیون ایگالو نیجریه‌ای هستند.

دیگر بازیکنی که ممکن است از الهلال جدا شود، سالم الدوسری است. گزارشاتی در رسانه‌ها اسپانیا و عربستان منتشر شده که دو باشگاه آلمریا و ویارئال خواستار جذب این بازیکن شده‌اند.

اگر الهلال رسماً از ثبت قرارداد با بازیکنان جدید در تابستان ۲۰۲۲ و ژانویه ۲۰۲۳ محروم شود، موافقت با جدایی هر یک از ستاره‌هایش دشوار خواهد بود.

4154

304 نظر