حضور فرنگی‌کاران المپیکی در تورنمنت قزاقستان/ یک المپیکی غایب است

حضور فرنگی‌کاران المپیکی در تورنمنت قزاقستان/ یک المپیکی غایب است

پایگاه خبری فوتبالی- تعدادی از فرنگی‌کاران کشورمان قرار است در تورنمنت رنکینگ‌دار قزاقستان شرکت کنند که البته یک المپیکی غایب است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی رنکینگ‌دار خردادماه در قزاقستان برگزار می‌شود که قرار است مدال‌آوران المپیکی کشورمان در این مسابقات بعد از ماه‌ها دوری از میادین محک بخورند.

۱۱ فرنگی‌کار کشورمان در این مسابقات شرکت می‌کنند که براساس اعلام کادر فنی، ۲ کشتی‌گیر در وزن ۱۳۰ کیلوگرم اعزام خواهند شد. باتوجه به اینکه مسابقات قزاقستان سر وزن قانونی برگزار می‌شود، محمدهادی ساروی دارنده برنز المپیک به این رقابت‌ها اعزام نمی‌شود و محمد بنا او را در مسابقه دیگری محک خواهد زد. 

میثم دلخانی، پژمان پشتام محمدرضا گرایی، محمدعلی گرایی، محمدهادی ساروی و علی‌اکبر یوسفی مدال‌آوران المپیک و جهانی هستند که به همراه امین میرزازاده در مرحله نهایی چرخه انتخابی شرکت می‌کنند.

کادر فنی کشتی فرنگی با اعزام ملی‌پوشان کشورمان به تورنمنت‌های مختلف ترکیب تیم‌های ملی را در بازی‌های کشورهای اسلامی، بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی صربستان مشخص خواهد کرد. پیش از این نفرات اول جام تختی در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کردند و شاگردان بنا به عنوان نایب‌قهرمانی رسیدند.

۴۱۵۴

5 نظر