احتمال سفر آلبی‌سلسته به تهران؛ اعلام آخرین وضعیت بازی تدارکاتی تیم ملی ایران با آرژانتین

احتمال سفر آلبی‌سلسته به تهران؛ اعلام آخرین وضعیت بازی تدارکاتی تیم ملی ایران با آرژانتین

پایگاه خبری فوتبالی- پیشنهاد کمیته فوتسال ایران برای برگزاری دو بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتسال آرژانتین به فدراسیون این کشور ارسال شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، احسان اصولی سرپرست کمیته فوتسال در خصوص آخرین وضعیت بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتسال قبل از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: برای بازی‌های تدارکاتی اقداماتی انجام شد. انتخاب تیم برای انجام بازی با سرمربی است که مذاکره اولیه را انجام دادند. با تیم ملی فوتسال آرژانتین مذاکراتی شده و این تیم اعلام آمادگی کرده است.

اصولی ادامه داد: با آرژانتین مکاتبه کردیم تا به عنوان میهمان یا میزبان دو بازی با این تیم برگزار کنیم. مکاتبه با فدراسیون آرژانتین انجام شده است. منتظریم تا پاسخ ما را بدهند. سرمربیان ایران و آرژانتین در حال مذاکره بر سر زمان برگزاری این بازی هستند. بعد از آنکه پاسخ نامه مکتوب و رسمی ما را بدهند برنامه ریزی برای اعزام تیم ملی یا میزبانی از آرژانتین صورت می‌گیرد.

سرپرست کمیته فوتسال تاکید کرد: گفتگویی هم با تیم ملی اسپانیا و پرتغال شکل گرفته ولی هنوز به نامه نگاری نرسیده است. به محض توافق اولیه بین مربیان این تیم‌ها، نامه نگاری می‌کنیم.

 تیم ملی فوتسال ایران مهرماه امسال در رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی کشور کویت شرکت می‌کند. ایران مدافع عنوان قهرمانی و پرافتخارترین تیم این مسابقات است.

۴۱۵۴

13 نظر