عکس نوشت/ آخرین روزهایی که MNM را کنار هم می‌بینیم؟

عکس نوشت/ آخرین روزهایی که MNM را کنار هم می‌بینیم؟

پایگاه خبری فوتبالی - آن لحظه ای که در تابستان گذشته لیونل مسی به ترکیب پی اس جی اضافه شد تمام رسانه ها و شبکه های اجتماعی روی خط حمله پاریسن ژرمن متمرکز شدند؛ خط حمله ای که سه مهاجم تراز اول را در خود داشت، نیمار، امباپه و لیونل مسی.

به گزارش فوتبالی، اما به شروع فصل و هر چه جلو تر می رفتیم مشخص شد که این مثلث هجومی عملا کارایی خاصی ندارد و تنها در حد یک نام دهان پر کن برای تبلیغات رسانه ای مناسب است چرا که عملکرد نیمار و لیونل مسی به طور کلی در این مثلث جالب نبوده است و تنها عضو درخشان این مثلث کیلیان امباپه بوده است.

اوج عملکرد ضعیف و ناکارآمدی مثلث مسی، نیمار و کیلیان امباپه در بازی برگشت مقابل رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مشخص شد؛ جایی که رئال مادرید موفق شد با درخشش کریم بنزما و هت‌تریک او با نتیجه سه بر یک پاریسن ژرمن را شکست دهد و آن ها را از لیگ قهرمانان اروپا حذف کند. قهرمانی چمپیونزلیگ هدف اصلی تشکیل این مثلث بود و حذف از این رقابت ها شکست پروژه ای بود که ناصر الخلیفی، مالک قطری پی اس جی روی آن سرمایه گذاری کرده بود.

اکنون در مقطع پایان فصل هستیم و به نظر می رسد آخرین تصاویر از مسی، نیمار و امباپه را در تمرینات و بازی‌ها کنار هم می بینیم چرا که صحبت های زیادی پیرامون جدایی امباپه مطرح شده است و قرارداد او رو به اتمام است. از سویی در مورد رفتن نیمار هم بحث هایی شده است هر چند که احتمال جدایی او کمتر از امباپه است. شاید مسی تنها عضو این مثلث باشد که به ادعای رسانه ها همچنان به ماندن در پی اس جی فکر می کند. در هر صورت باید دید که چه اتفاقاتی در تابستان پیش‌رو رخ خواهد داد.

سروش جهان راد

1470

298 نظر