قطعی شدن جدایی چهار ستاره خارجی از الهلال

قطعی شدن جدایی چهار ستاره خارجی از الهلال

پایگاه خبری فوتبالی- رسانه های عربستانی از قطعی شدن جدایی چهار بازیکن موثر و خارجی الهلال در تابستان پیش رو خبر دادند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، رسانه های عربستانی نوشته اند که مدیریت باشگاه الهلال تصمیم گرفته است تا در انتهای فصل جاری و پایان رقابت های لیگ حرفه ای این کشور، تغییرات عمده ای در نقشه بازیکنان حرفه ای خارجی خود ایجاد کند.

در همین رابطه وب سایت سعودی اسپورت نوشته است که مدیریت باشگاه تنها به دنبال حفظ سه بازیکن خارجی و فعلی خود است. اودیون ایگالو مهاجم نیجریه ای، متئوس پریرا هافبک برزیلی و موسی مارگا مهاجم اهل کشور مالی تنها بازیکنانی هستند که قهرمان آسیا به دنبال حفظ آنهاست.

مدیران الهلال از چندی پیش تصمیم گرفتند که اجازه جدایی گوستاوو کوئلار ستاره کلمبیایی خود را صادر کنند چرا که این بازیکن به روزهای پایانی قرارداد خود با آبی های ریاض نزدیک می شود و در همین رابطه نیز به دنبال جذب بازیکن جوان‌تری برای تقویت میانه میدان خود هستند.

در عین حال، احتمال جدایی میشل دیگر بازیکن خارجی و جدید این تیم نیز بسیار بالاست. این بازیکن ژانویه گذشته و در نقل و انتقالات زمستانی وارد تیم شد اما هرگز نتوانست جایی در ترکیب اصلی الهلال پیدا کند و رامون دیاز نیز اجازه خروج وی را صادر کرده است.

  

در چند روز گذشته نیز الهلالی ها شاهد دریافت نامه ای از سوی جانگ سون مدافع کره ای مبنی بر تمایل وی به فسخ قرارداد و جدایی در پایان فصل جاری به دلایل مشکلات خانوادگی و شخصی بودند که این درخواست مورد موافقت مدیران باشگاه قرار گرفت.

طبق اعلام سعودی اسپورت، مدیریت الهلال در نقل و انتقالات تابستانی به دنبال تقویت تیم خود با جذب ستاره های خارجی در پست های دفاع وسط، هافبک دفاعی، بازیساز یا وینگر است.

البته در این میان وضعیت آندره کاریلو ستاره اهل کشور پرو الهلال نامشخص است. این بازیکن پیش از این به درهای خروج از باشگاه نزدیک شده بود اما پس از حضور رامون دیاز بر روی نیمکت این تیم، ستاره پرویی نیز توانست عملکرد بهتری را از خود نشان دهد اما مصدومیت بد موقع و دوری او تا پایان فصل سبب شده تا کادرفنی الهلال در روزهای پیش رو درخصوص وضعیت او نیز تصمیم گیری کند.

۴۱۵۴

264 نظر