نقی‌زاده: ضربه اسدی عمدی بود و باید اخراج می‌شد/ با شایستگی به اینجا رسیدیم و باید قهرمان جام حذفی شویم

نقی‌زاده: ضربه اسدی عمدی بود و باید اخراج می‌شد/ با شایستگی به اینجا رسیدیم و باید قهرمان جام حذفی شویم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک معتقد است آنها با زحمت و سختی زیاد به نیمه نهایی جام حذفی رسیده‌اند و باید قهرمان این رقابت‌ها شوند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، علیرضا نقی‌زاده درباره برد تیمش برابر پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: بازی سختی داشتیم و پرسپولیس در 15 دقیقه اول فشار زیادی روی دروازه ما ایجاد کرد. با این حال به مرور زمان شرایط تیم ما بهتر شد، ولی یک پنالتی مشکوک باعث شد تا نیمه اول را با شکست پشت سر بگذاریم. در نیمه دوم اما با صحبت‌های کادر فنی یک فوتبال عالی را به نمایش گذاشتیم و خوشحالم که تیم خوب پرسپولیس را شکست دادیم. این برد را به هواداران آلومینیوم و مردم خوب اراک تقدیم می‌کنیم.
وی در مورد خطای رضا اسدی که منجر به مصدومیتش شد، تصریح کرد: خطاهای فنی در فوتبال طبیعی است، ولی در آن صحنه اسدی عمدی با آرنج به صورتم زد و لبم پاره شد. نمی‌دانم داور آن صحنه را به صورت کامل دید یا خیر، ولی ضربه اسدی عمدی بود و باید اخراج می‌شد. من در این سال‌هایی که فوتبال بازی کرده‌ام هرگز پیش نیامده است که عمدی به صورت کسی بزنم.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک راجع به شانس تیمش برای قهرمانی در جام حذفی گفت: ما تا اینجا سختی کشیدیم و با تلاش زیاد به نیمه نهایی رسیدیم، پس باید در این جام قهرمان شویم. در نیمه نهایی هم بازی آسانی با خلیج فارس نداریم و مطمئن باشید با انگیزه بالا بازی خواهیم کرد تا به فینال برسیم.

6641