مقصد جدید پائولو دیبالا در لیگ برتر انگلیس

مقصد جدید پائولو دیبالا در لیگ برتر انگلیس

پایگاه خبری فوتبالی- طبق گزارش‌های اخیر نیوکاسل در رقابت برای به‌خدمت گرفتن پائولو دیبالا به‌صورت آزاد پیشتاز است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از کوریره دلواسپورت، به‌نظر می‌رسد که نیوکاسل‌یونایتد در تعقیب پائولو دیبالا از یوونتوس، از آرسنال پیشی گرفته‌است.

مهاجم 28 ساله آرژانتینی به‌دنبال چالشی جدیدی است و میخواهد برای فصل آینده تیمی را انتخاب کند که بتواند نقش کلیدی را در آن ایفا کند. شماره 10 یوونتوس امیدوار است بتواند در لیگ برتر مجددا ساحل آرامش را بازیابد.

دیبالا در پایان فصل به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و او برای ترک ایتالیا ابراز تمایل کرده است. تا کنون نیوکاسل، آرسنال و تاتنهام تلاش‌های اولیه برای متقاعد کردن مهاجم تیم ملی آرژانتین ر انجام داده‌اند، اگرچه این بازیکن انتقال به شهر میلان و باشگاه اینتر را رد نکرده‌است.

با این حال، با توجه به توانایی برای ارائه پیشنهاد یک قرارداد قابل‌توجه، نیوکاسل می‌تواند در این مسیر دست بالا را داشته باشد.

اگر بازیکنانی مانند الکساندر لاکازت و هری کین باشگاه‌های خود را در تابستان ترک کنند، آرسنال و تاتنهام می توانند مشتریان اصلی مهاجم در پنجره نقل‌وانتقالات پیش‌رو باشند.

باتوجه به‌اینکه کریس وود از زمان پیوستن به نیوکاسل در زمستان وضعیت باثباتی نداشته و کالوم ویلسون نیز دائما درگیر مصدومیت است، نیوکاسل نیاز دارد که در تابستان خط‌حمله خود را تقویت کند.

9719

162 نظر