حضور یزدانی، زارع و قاسم‌پور در تورنمنت رنکینگ‌دار

حضور یزدانی، زارع و قاسم‌پور در تورنمنت رنکینگ‌دار

پایگاه خبری فوتبالی- سه آزادکار کشورمان که در مسابقات جهانی به مدال طلا رسیدند قرار است در چند ماه آینده در مسابقه رنکینگ‌دار شرکت کنند.                                    

به گزارش فوتبالی، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا از اواخر فروردین‌ماه به میزبانی مغولستان آغاز می‌شود که نفرات برتر جام تختی در کشتی فرنگی و نفرات برتر قهرمانی کشور در کشتی آزاد راهی این مسابقات خواهند شد.

کادر فنی کشتی آزاد مسابقات جام تختی را که قرار است امسال برگزار شود به عنوان یک مرحله از چرخه انتخابی در نظر گرفته اما حسین یزدانی، کامران قاسم‌پور و امیرحسین زارع طلایی‌های مسابقات جهانی نروژ در جام تختی شرکت نمی‌کنند.

به دلیل دوری طولانی مدت این کشتی‌گیران از میادین بین‌المللی، کادر فنی در نظر دارد تا این 3 کشتی‌گیر را در مسابقات رنکینگ‌دار که در طول چند ماه آینده برگزار می‌شود، شرکت دهد. مسابقات قزاقستان که روزهای 2 تا 5 ژوئن (12 تا 15 خرداد)، ایتالیا 22 تا 25 ژوئن (اول تا 4 تیر) و تونس 14 تا 17 جولای (23 تا 26 تیر) از جمله مسابقات رنکینگ‌دار هستند اما کادر فنی هنوز تصمیم خود را در این باره نهایی نکرده است. با پایان مسابقات قهرمانی آسیا، کادر فنی هم تصمیم خود را برای حضور طلایی‌های کشورمان در مسابقات رنکینگ‌دار اعلام خواهد کرد.

9719