بازیکن بنفیکا کاپیتان جدید تیم ملی فوتسال/ طیبی و شمسایی در مجمع

بازیکن بنفیکا کاپیتان جدید تیم ملی فوتسال/ طیبی و شمسایی در مجمع

پایگاه خبری فوتبالی- حسین طیبی به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی فوتسال ایران انتخاب شده است.

به گزارش فوتبالی، تیم ملی فوتسال ایران با سرمربیگری وحید شمسایی دوران جدیدی را آغاز می‌کند که استارت آن از چند روز دیگر و در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا زده خواهد شد.

شمسایی برای این رقابت‌ها ترکیب تیم ملی را دستخوش تغییرات زیاد کرد و بازیکنان پا به سن گذاشته را از لیست تیم کنار گذاشت. از جمله این بازیکنان می‌توان به علی اصغر حسن زاده، سپهر محمدی، علیرضا صمیمی، فرهاد توکلی، فرهاد فخیم و… اشاره کرد که در جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی برای ایران به میدان رفتند.

بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران سالیان سال در اختیار حسن زاده بود و انتخاب کاپیتان جدید برای تیم شمسایی یکی از ابهاماتی بود که بعد از انتخاب این مربی ایجاد شده بود.

در بازی دوستانه و نوروزی تیم ملی فوتسال ایران برابر افغانستان که با تساوی دو تیم تمام شد، محمدرضا سنگ سفیدی بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست اما انتخاب نهایی شمسایی برای کاپیتانی حسین طیبی است.

طیبی که یکی از لژیونرهای باتجربه فوتسال ایران است و در تیم بنفیکا پرتغال توپ می‌زند، کاپیتان جدید تیم ملی خواهد بود و از مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا، این مسئولیت را بر عهده می‌گیرد.

البته نام این لژیونر فوتسال به عنوان کاپیتان در کنار وحید شمسایی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال برای حضور در مجمع فدراسیون فوتبال هم تعیین شده است. در مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال که سال ۱۳۹۹ برگزار شد، محمد ناظم الشریعه و علی اصغر حسن زاده نمایندگان تیم ملی فوتسال بودند.


9719