لک و تجربه پنجمین دربی متوالی

لک و تجربه پنجمین دربی متوالی

پایگاه خبری فوتبالی- به نظر می‌رسد حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس در دربی باشد.

به گزارش فوتبالی، از تمرینات پرسپولیس خبر می‌رسد که پس از جمع یحیی گل‌محمدی و همکارانش با در نظر گرفتن شرایط حساس دربی تصمیم گرفتند که به حامد لک جلوی استقلال بازی بدهند و تجربه او را به احمد گوهری نسبتا جوان ترجیح دادند.

بعد از هفته‌های ابتدایی فصل که لک در دو بازی جایش را به بوژیدار رادوشوویچ داد، در چند هفته اخیر هم در دو دیدار مقابل مس رفسنجان و نفت مسجدسلیمان، یحیی گل‌محمدی دروازه‌بان شماره یک تیمش را نیمکت‌نشین کرد و به احمد گوهری بازی داد منتهی نمایش گوهری در این بازی طوری نبود که سرمربی پرسپولیس را راضی به استفاده از او در دربی کند و به همین دلیل حامد لک در دربی 98 هم بازی خواهد کرد تا پنجمین دربی متوالی خود را تجربه کند.

لک از زمان حضور در پرسپولیس 4 بار در دربی پایتخت حضور داشته که 3 بار در لیگ برتر و یک بار جام حذفی مقابل استقلال قرار گرفته که حاصل آن 3 کلین‌شیت و 2 گل خورده – در جریان بازی - بوده است. 

در شرایطی که اخباری درباره مذاکره یحیی با چند دروازه بان مطرح به پرسپولیس در فصل آینده مطرح شده، حامد لک می‌تواند با نمایشی خوب در دربی، شرایط را به سود خودش تغییر دهد هر چند که اگر خلاف این اتفاق رخ دهد، شاید این گلر علیرغم تمدید قراردادش با پرسپولیس، فصل آینده شرایط متفاوتی را تجربه کند.

7655

257 نظر