سوال مهم بعد از برد پرسپولیس؛ چه کسی در دربی درون دروازه قرار می‌گیرد؟

سوال مهم بعد از برد پرسپولیس؛ چه کسی در دربی درون دروازه قرار می‌گیرد؟

پایگاه خبری فوتبالی- تغییر دروازه‌بان و زوج خط دفاعی پرسپولیس هم مانع بسته‌ماندن دروازه این تیم جلوی نفت مسجدسلیمان نشد.

به گزارش فوتبالی،پرسپولیس در حالی موفق به شکست نفت مسجد سلیمان شد که یحیی گل‌محمدی امیدوار بود با تغییراتی که در دروازه و خط دفاعی تیمش داده، بتواند در مسجدسلیمان گلی از حریف نخورد اما غافلگیری مدافعان و دروازه‌بان این تیم روی حرکت مهاجم نفت مسجد سلیمان باعث شد تا دروازه این تیم باز شود.

گوهری که در این بازی جانشین حامد لک شده بود مقابل تیم اسبق خود نتوانست کلین‌شیت کند و عملکردش در مسجدسلیمان طوری نبود که یحیی گل‌محمدی با خیال راحت به او جلوی استقلال بازی دهد.

پیش از این گفته شده بود که در صورت اینکه گوهری بتواند نمایش خوبی جلوی نفت مسجدسلیمان داشته باشد، این شانس را دارد که در دربی هم درون دروازه تیمش قرار بگیرد اما هنوز معلوم نیست که یحیی در بازی استقلال به گلر دوم تیمش اطمینان کند یا اینکه سراغ حامد لک باتجربه برود.

نمایش گوهری البته به نسبت بازی اولش با پیراهن پرسپولیس مقابل مس رفسنجان، نمایش بهتری بود منتهی به نظر می‌رسد عملکرد او و لک در تمرینات قبل از دربی، تکلیف شماره یک پرسپولیس جلوی استقلال را مشخص کند.

7655

237 نظر