تمجید و حمایت مجدد جرارد از هافبک سابق بارسلونا: ما این‌جا کوتینیو را دوست داریم

تمجید و حمایت مجدد جرارد از هافبک سابق بارسلونا: ما این‌جا کوتینیو را دوست داریم

پایگاه خبری فوتبالی - سرمربی انگلیسی و سرشناس تیم استون ویلا و اسطوره باشگاه ليورپول بار دیگر به حمایت و تمجید از هافبک برزیلی سابق آبی و اناری پوشان شهر بندری بارسلون پرداخت و عنوان کرد که بند خرید چهل میلیون یورویی در قرارداد قرضی این بازیکن وجود دارد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه‌های انگلیسی و اسپانیایی، استیون جرارد، اسطوره باشگاه ليورپول و سرمربی کنونی استون ویلای انگلیس بعد از این‌که فیلیپه کوتینیو چهارمین گل خود را از زمان پیوستن به استون ویلا در پنجره نقل و انتقالاتی فصل زمستان در ژانویه به ثمر رساند، گفت: "تماشای فیلیپه کوتینیو لذت بخش است، ما این‌ جا او را دوست داریم. گزینه بند خرید چهل میلیون یورویی؟ این پیچیده‌تر از آن چیزی است که مردم فکر می‌کنند. گزینه‌ای وجود دارد. اگر این پول من بود، فکر می‌کنم شما جواب را می‌دانستید."

این بازیکن بیست و نُه ساله در حال حاضر مورد علاقه طرفداران باشگاه استون ویلای انگلستان است و هواداران از مدیران و مسئولان باشگاه انگلیسی می‌خواهند که این بازیکن خوش تکنیک و بازی‌ساز برزیلی را با فعال کردن گزینه بند قرارداد دائمی و پرداخت مبلغ مورد نظر، به خدمت بگیرند.

بعد از پیوستن و بازگشت ژاوی هرناندز به کاتالان‌ها بود که فیلیپه کوتینیو نیز در لیست خروج باشگاه کاتالانی قرار گرفت و بعد از آن نیز با امضای قراردادی قرضی به تیم استون ویلای انگلیس ملحق شد.

9404

287 نظر