رقیب آزمون در لورکوزن بهترین گزینه جانشینی هالند در دورتموند

رقیب آزمون در لورکوزن بهترین گزینه جانشینی هالند در دورتموند

پایگاه خبری فوتبالی - اشتفان افنبرگ بهترین گزینه برای جانشینی هالند در جمع نفرات زنبورها را از درون بوندسلیگا می‌داند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از نشریه تی‌ آنلاین آلمان، باشگاه بروسیا دورتموند آلمان هفته گذشته از ادامه رقابت‌های بین‌المللی لیگ اروپا کنار رفت و در آخرین مسابقه خود با تساوی یک بر یک برابر آگزبورگ، شانس صدرنشینی خود در بوندسلیگا را کمرنگ‌تر از قبل کرد. چند روز پیش، اشتفان افنبرگ، هافبک سابق تیم ملی فوتبال آلمان و اسطوره و کارشناس فعلی فوتبال این کشور در ستون هفتگی خود برای نشریه تی‌ آنلاین چنین نوشت:

"ارلینگ هالند احتمالاً باشگاه زردپوشان وستفالن را ترک می‌کند و نیکلاس زوله و کریم آدیمی به بروسیا دورتموند می‌آیند. مطمئن هستم که این دو بازیکن گزینه‌های خوبی هستند اما این کافی نیست. بروسیا دورتموند به بازیکنی در نوک خط حمله تیم خود نیاز دارد و به نظر من پاتریک شیک از بایر لورکوزن بهترین گزینه است."

اشتفان افنبرگ صحبت‌هایش را این چنین ادامه می‌دهد:

"پاتریک شیک در رقابت‌های فصل جاری پیشرفت محسوسی داشته و در خلال بیست بازی بوندسلیگایی، بیست گل به ثمر رسانده است. پاتریک شیک یکی از بهترین مهاجمین حال حاضر اروپا به حساب می‌آید. البته خرید نیکو اشلوتربک هم برای بروسیا دورتموند خوب خواهد بود. این مدافع فرایبورگ برای ثبات دفاعی تیمی مناسب است."

گفتنی است که طبق اعلام نشریات مختلف، بایر لورکوزن به پیشنهادهای زیر مبلغ هفتاد میلیون یورو برای فروش پاتریک شیک توجهی نمی‌کند. 

9404

65 نظر